Намалюйте їжачка

Намалюйте їжачка

Ти чуєш цей шурхіт? Он там, у траві! Це ж їжачок прогулюється лісовими нетрями. А ти знаєш, що ця тваринка має на своєму тілі аж 5000 голок? Вони прекрасно захищають їжачка від небезпечних хижаків.

225 т. 0

Як намалювати їжачка поетапно, фото 1

Цього лісового мешканця намалювати дуже легко. Кумедна тваринка обов’язково радуватиме око Твоїх рідних і друзів. Ознайомся з простою інструкцією малювання їжачка, заодно і кілька цікавих фактів дізнаєшся.

1. Намалюй продовгуватий горизонтальний овал із загостреним, піднятим догори кінчиком з одного боку. Це майбутня мордочка тваринки.

Як намалювати їжачка поетапно, фото 2

2. Познач кінчик носа чорним кружечком, але не зафарбовуй його повністю. Маленький білий відблиск додасть реалістичності малюнку. Так само, з відблиском, намалюй їжачкові око. Потім познач усмішку, домалюй вухо та чотири лапки.

Як намалювати їжачка поетапно, фото 3

3. Тепер намалюй один рівномірний ряд голочок навколо тулуба їжака.

Усі їжачки мають хвости, хоч на малюнках їх не зображують, бо довжина їх — лише 3 см і за голками вони зовсім не помітні.

Як намалювати їжачка поетапно, фото 4

4. Додай ще кілька рядків голок, аби повністю покрити ними тіло їжачка. Чим більше буде колючих голок, тим об’ємнішим вийде їжачок. Голки можуть бути темними, а можна додати в них кілька світлих штрихів. Не забудь про вусики.

Як намалювати їжачка поетапно, фото 5

Цікаво знати:на голках їжака можуть розмножуватися різні паразити, як от блохи і кліщі. А позбавляється він їх надійним і давно перевіреним способом — заходить у воду до кінчика носа. Та варто їжачкові пройтися лісовими хащами, як його голки знову забруднюються.

5. Розфарбуй лісового мешканця. Тулуб і мордочка будуть коричневими, лапи — сірими, а ніс залишиться чорним. Їжачок готовий!

Як намалювати їжачка поетапно, фото 6

Можна намалювати і такого їжачка.

Як намалювати їжачка поетапно, фото 7

Парадокс! Як часто на сторінках книжок ми бачимо їжачка, що несе на своїх голках яблуко чи грушу, і мимоволі уявляємо, як взимку він харчуватиметься цими нехитрими запасами. Проте насправді їжачки харчуються комахами, жабами, черв’ячками, а фрукти на зиму їм не потрібні — цей час вони проводять у сплячці.

Як намалювати їжачка поетапно, фото 8

Сподіваюсь, малювання їжачка принесе Тобі задоволення та приємні емоції. Успіхів!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

225 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Намалюйте їжачка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.