Євген

Євген

​Душа компанії, загальний улюбленець і прекрасний жартівник — таким Євгена знають оточуючі. Цей маленький хитрун завжди вийде сухим із води, майстерно прикривши свою витівку якоюсь вдалою вигадкою. З дівчатами веде себе, немов справжній лицар. Воно й не дивно, адже з грецької мови значення імені Женя — «благородний».

9 388 0

Євген Кошовий (український шоумен, телеведучий, актор)

Євгенові легко даються іноземні мови, а завдяки любові до різних авантюр та вигадок, Женя бездоганно виконує творчі завдання. Та в майбутньому він обирає технічну професію, пов’язану з економікою, комп’ютерами, електронікою.

Хлопчик свято вірить, що саме він — центр Землі. Тож якщо на шляху до його мрії з’являються якісь перешкоди, дуже нервує, не знаючи, як їх подолати.

Євген Гребінка (український письменник, видавець, педагог)

З задоволенням займається домашніми справами: прибирає, миє посуд, виходить за продуктами. Надто переймається тим, що про нього думають навколишні. Можливо, саме через це хлопчики з ім’ям Женя такі артистичні, галантні та ввічливі.

Нерішучість і невпевненість у власних силах можуть завадити Жені здійснити омріяне. Проте інтуїція ніколи не підводить хлопця. Він чудово підлаштовується під обставини і міг би стати відмінним дипломатом.

Євген Коновалець — у центрі фото (полковник Армії УНР, комендант УВО, провідник ОУН)

Зазвичай у Жені багато друзів. З ним весело та цікаво проводити час, адже Євген приємний у спілкуванні і зовсім не любить конфліктів. Але якщо розізлити хлопця, він, немов їжачок, може випустити назовні всі свої таємні голки, стати агресивним і даремне образити друга.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 388 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Євген

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.