Чарівний світ Оскара Вайльда

Чарівний світ Оскара Вайльда

Дорогі мої юні читачі! Сьогодні я розкажу вам про надзвичайно талановитого, улюбленого письменника всіх дітей, відчайдушного мрійника та екстравагантного модника ХІХ-го століття Оскара Вайльда, якому 16 жовтня 2012-го виповнюється 158 років з Дня народження.

18 т. 0

Народився майбутній геній пера в 1854 році у м. Дублін, Ірландія. Вайльд отримав прекрасну освіту, закінчивши один з найпрестижніших вузів Англії – Оксфорд. Ще під час навчання Оскар пише вірші та прозу.

Завдяки своїй харизмі, незвичайному вбранню, яким він дивував усіх навколо, блискучому вмінню вести бесіду і, звичайно ж,  неперевершеним творам письменник швидко здобув шалену славу.

«А за що ж його так люблять діти?» — запитаєш Ти. Велику любов маленьких читачів письменник здобув завдяки геніальним казкам, які сам автор рекомендував «дітям від 2-х до 80-ти років».

Поглянь на ілюстрації найкращих казок письменника і, можливо, вони надихнуть Тебе прочитати його неповторні літературні перлини, в яких автор сповідує цінності добра, краси, викриває зло та невігластво і щоразу дивує нас захоплюючими сюжетами.

Зоряний хлопчик

Чудова ракета

Щасливий принц

День народження Інфанти

Рибалка і його душа

Велетень-егоїст


Цікавий факт. За особливу екстраординарність Оскара часто недолюблювали. Проте він, одягнений у темно-ліловий оксамитовий жакет з мереживними манжетами, в коротких штанях, заправлених у чорні шовкові гетри, в черевиках із блискучими пряжками, на запрошення проводив лекції навіть у США, де завжди збиралась величезна аудиторія.

Соловей і троянда


Молодий король

Друзі! Якщо ви іще не знайомі з творчістю Оскара Вайльда, обов’язково прочитайте його казки. Впевнений, ви приємно та з користю проведете час!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Чарівний світ Оскара Вайльда

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.