Місто, відкрите для світу

Місто, відкрите для світу

Львів — найулюбленіше місто багатьох українців. Якщо Ти хочеш відчути себе туристом у своїй країні — тобі точно туди!

11 т. 0

Місто Лева — затишне, атмосферне і красиве. У ньому знаходиться найбільша кількість архітектурних пам'яток на території України. Історичний центр Львова занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Місто заснував у ХІІІ столітті король Данило Романович, а ось назву свою Львів отримав від імені сина короля — Лева Даниловича.

Покровителем міста вважають святого Юрія Змієборця — тож недарма у Львові є дуже красивий собор, названий на його честь.Як розповідає легенда, святому Юру вдалось одним ударом списа вбити дракона, якого не змогло здолати ціле військо. Саме на вшанування його пам'яті в першу неділю травня і відзначають День Львова.

День міста у Львові святкують яскраво й неповторно — влаштовують різноманітні мистецькі акції, концерти, ярмарки. Тож кожен може знайти собі розвагу до смаку.

Девіз Львова — «відкритий для світу». І це справді так, бо приїздити сюди люблять не тільки українці, а й гості з-за кордону. Завітай до Львова і Ти — і переконайся, що туди хочеться повертатися знову і знову.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Місто, відкрите для світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.