Традиції святкування Нового року в різних країнах світу

Традиції святкування Нового року в різних країнах світу

Пустунчик вже розпочав активну підготовку до свята. Звичайно ж, він не може забути і про Тебе. Тому вирішив розповісти, як святкують Новий Рік діти в інших країнах.

23 т. 0

Можливо, Тобі сподобаються традиції якоїсь із них і Ти зможеш запровадити їх під час святкування у своїй родині.

Усі звикли, що Новий Рік – це сімейне свято і відзначати його треба вдома. А от жителі Бразилії з Тобою не погодяться. Адже вони рівно опівночі у цю святкову ніч збираються на узбережжі океану.

Бразилійці вшановують богиню моря, даруючи їй прикраси, коштовності, солодощі, сувеніри. Вони відправляють їх у відкритий океан на маленьких човниках і всім серцем вірять, що у новому році неодмінно будуть здоровими і щасливими.

Уявляєш? Святкувати Новий Рік не обов’язково першого січня! Адже у багатьох країнах святкування відбуваються і не в січні, і навіть не взимку. Як, наприклад, в Ірані, де Новий Рік відзначається 21 березня.

А ще наш непосидючий Пустунчик дізнався багато цікавого про новорічні традиції в Індії.

Напевно, Тобі відомо, що це дуже велика країна. Так-от, дати святкування Нового Року в північній, південній, західній і центральній частинах країни різні! В останній це свято припадає на жовтень.

Індійці у цей день люблять прикрашати себе квітами, дорослі готують малечі солодкі подарунки, а на дахах будинків запалюють маленькі вогники.

Якщо на Новий Рік Ти потрапиш до Італії, будь обережним!

Не ходи близько під стінами будинків! Адже в італійців є звичай опівночі викидати з вікон непотрібні речі або ж старі меблі. А от кубинці можуть привітати Тебе зі святом, обіллявши водою з вікна своєї квартири. У них це побажання чистоти, здоров’я і радості на новий рік.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

23 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Традиції святкування Нового року в різних країнах світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.