Сім «Я»

Сім «Я»

Найтепліше і найрідніше свято року знову завітало у гості. Міжнародний день сім’ї з величезним букетом весняних квітів на широченною посмішкою стоїть на порозі. Мерщій запрошуй у дім!

14 т. 0

…А поки Свято з цікавістю розглядає Твої родинні фотографії, розкажу Тобі дещо цікаве про походження слова «сім’я».

Слово «сім’я» поєднує в собі два маленьких слова: «сім» і «я», ніби хизується: «Нас багато, ми разом, ми одне ціле. У нас один за всіх і всі за одного». І справді, сім’я — це насамперед люди, які живуть під одним дахом, разом ділять радощі та біди, залюбки приходять один одному на допомогу.

Є й інша версія. Кажуть, «сім’я» може походити від кореня «цім», що має відношення до насіння. Ти, друже, і є та крихітна насінинка, яку так люблять і леліють Твої батьки. Як рослина дає потомство, так і людина дбає про продовження свого роду. Це — основна мета укладення шлюбу.

«Мій дім — моя фортеця,» — кажуть ті, кому пощастило мати дружну, міцну родину. Адже дім — не лише стіни, вікна та дах над головою, а в першу чергу люди, які мешкають в ньому, бережуть домашнє вогнище та створюють вдома затишну атмосферу взаєморозуміння та підтримки.

…Ой, щось наше Свято засумувало. Запрошуй Гостя за стіл, а я тим часом розповім Тобі трішки про Нього.

Міжнародний день сім’ї народився в 1993 році. Започаткувала його Генеральна Асамблея ООН, аби привернути увагу людства до проблем сімей, насамперед тих, які постраждали внаслідок військових дій, стали жертвами стихійних лих, голоду та хвороб.

З того часу щороку 15 травня в різних країнах світу проводяться яскраві фестивалі, концерти, виставки та шоу-програми, присвячені родині. Традиції святкування різняться, проте Міжнародний день сім'ї — прекрасна нагода зібратися разом та нагадати близьким, як сильно Ти їх любиш… І, звичайно ж, подарунками обмінятися.

Квіти, солодощі, листівки, вироби своїми руками та інші символічні презенти — якраз те, що треба! Адже головне — зовсім не ціна подарунку, а теплота і щирість почуттів, з якими Ти його даруєш.

Теги: Традиції
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Сім «Я»

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.