Оригінальний подарунок на День Незалежності

Оригінальний подарунок на День Незалежності

Для кожної країни День її Незалежності — це велика подія. Якщо ми візьмемо до уваги Україну, то більше 20-ти років тому наша держава зробила важливий крок у майбутнє, і зробити цей крок їй допоміг майже весь український народ.

15 т. 0

Наша держава пройшла тернистий шлях до здобуття незалежності та суверенності. Саме тому так важливо шанувати безцінний подвиг наших попередників, які з давніх-давен прагнули зробити Україну вільною державою. Страждаючи в таборах, гинучи на війнах, створюючи неперевершені патріотичні твори про рідну землю, з кожним роком вони наближали День Незалежності України.

І сталося! Прекрасного літнього дня, 24 серпня 1991 року, Верховна Рада тоді ще УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Саме цей день прийнято вважати Днем Незалежності України. А пізніше, у грудні, рішення депутатів на референдумі підтвердив український народ. За відокремлення України від СРСР проголосувало понад 90 % виборців.

Незалежність України визнали всі колишні радянські республіки. А з держав, що не входили до СРСР, першою визнала незалежність України Польща. Далі — Канада, Угорщина, Литва, Латвія…

Сьогодні незалежність України визнав увесь світ. Президенти різних країн 24 серпня виступають з офіційними привітаннями українського народу в День Незалежності нашої Батьківщини.

День незалежності України, фото 1

2011 року досить оригінально привітав нас Брюссель. Однією із найвидатніших скульптур міста є Пісяючий хлопчик. Наряджати його у різні символічні наряди вже стало гарною традицією. 24 серпня 2011року скульптуру одягнули в костюм Ярослава Мудрого, великого київського князя.

День незалежності України, фото 2

День незалежності України, фото 3

У 2007 році Пісяючий хлопчик на День Незалежності України вже приміряв український національний костюм. Це була лляна вишиванка з білою мережкою, виконаною в техніці «ляхівка», сині шовкові шаровари, червоні шкіряні чоботи. Обличчя Хлопчика було прикрашено розкішними декоративними козацькими вусами, а на голові майоріла чорна смушева шапка. За спиною висів синьо-жовтий український прапор.

Святкування Дня Незалежності України в Брюсселі зібрало велику кількість українців, які прийшли на відкриття «Хлопчика, що пісяє», у національному костюмі їх рідної землі, зібралися разом, аби поспівати українських народних пісень і на весь світ проголосити: «Україна — європейська держава!»

День незалежності України, фото 4

Загалом в його гардеробі Пісяючого хлопчика нараховується більше 800 вбрань, а зберігаються вони в Королівському музеї. Ось деякі найцікавіші наряди Пісяючого хлопчика.

День незалежності України, фото 5

День незалежності України, фото 6

День незалежності України, фото 7

\

День незалежності України, фото 8

День незалежності України, фото 9

День незалежності України, фото 10

День незалежності України, фото 11

День незалежності України, фото 12

День незалежності України, фото 13

День незалежності України, фото 14

День незалежності України, фото 15

День незалежності України, фото 16

День незалежності України, фото 17

День незалежності України, фото 18

День незалежності України, фото 19

День незалежності України, фото 20

День незалежності України, фото 21

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Оригінальний подарунок на День Незалежності

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.