Ресторан-гніздо

Ресторан-гніздо

Обід на висоті пташиного польоту — яка трапеза може бути цікавішою та більш захоплюючою?

8 407 1

Тайландський острів Ко Куд славиться незвичайним рестораном Treepod Dining, який називають «Пташиним гніздом».Тож якщо Тобі вдасться побувати в цій екзотичній країні, неодмінно скористайся нагодою пообідати на дереві та помилуватися місцевими краєвидами з п’ятиметрової висоти.

Ресторан-гніздо — це величезна корзина, сплетена зі стебел ротанга. Одночасно в ній поміщаються лише 4 відвідувачі. Перед підйомом усіх просять пристебнути ремені безпеки.

Спеціальний механізм повільно піднімає людей угору — в зелені обійми тропіків. Цікаво, що саме там, на кількаметровій висоті, відвідувачі роблять свої замовлення. А персонал, вправно маневруючи поміж гілками, швидко доставляє їжу гостям закладу.

Ресторан-гніздо в Таїланді, фото 1

До речі, основні критерії відбору офіціантів до «Пташиного гнізда» — атлетичність та спритність, адже вони, немов справжні акробати, повинні тримати баланс на хитких канатних доріжках.

Обслуга стоїть неподалік столику на непримітній дерев’яній платформі. Лишень Тобі щось знадобиться — офіціант вже тут як тут. Оце так сервіс!

Ресторан-гніздо в Таїланді, фото 2

В «Пташиному гнізді», зробленому з екологічного матеріалу, Ти легко замовиш такі ж екологічно чисті страви: «Дари лісу», «Корзинка для пікніку», «Канапе в кроні дерева» тощо.

Ресторан-гніздо в Таїланді, фото 3

Метелики, що пурхають поміж листя, білочки, що пробігають повз і неперевершений краєвид лазурного моря створюють казкову атмосферу радості і єднання з природою.

Ресторан на дереві «Пташине гніздо» в Таїланді, фото 1

Розкішний ресторан знаходиться на території курорту Soneva Kiri, де й вирощують продукти для найсмачніших наїдків. А будівництвом самого ресторану займалося архітектурне бюро 24h Architects.

Ресторан на дереві «Пташине гніздо» в Таїланді, фото 2

Обід на висоті пташиного польоту — яка трапеза може бути цікавішою та більш захоплюючою?

Професійні архітектори бюро, Олаф Бруін та Луї Томпсон, які створили «Пташине гніздо» годяться тим, що від ресторану в захваті навіть ті, хто з дитинства боїться висоти, і обіцяють, що на цьому сюрпризи не закінчуються.

Зовсім скоро клієнти ресторану-гнізда зможуть так само, як і персонал переміщуватись на залізних тросах, з швидкістю політаючи крізь густі зарості джунглів.

Ресторан на дереві «Пташине гніздо» в Таїланді, фото 3

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 407 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ресторан-гніздо

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Kara-avatar

Каріна Павляк

прикольно нада акой з делать у меня на даче
09-01-2016