Володимир

Володимир

Горде та величне ім’я Володимир відоме слов’янам ще з часів язичництва. Пройшовши довгий шлях від моменту хрещення Русі за Володимира Великого до бурхливих революційних подій за Володимира Винниченка, у ХХІ ст. ім’я не лише не втратило актуальності, але й стало мегапопулярним. Яке ж значення імені Володимир та що об’єднує його власників?

29 т. 0

Ім’я Володимир — старослов’янського походження, означає «той, хто володіє світом».

Допитливий і непосидючий, Володя з дитинства прагне стати лідером. Ризик — друге ім’я хлопчика. Дивовижно, але поряд з любов’ю до авантюр та витівок Вова примудряється уважно слухати поради батьків і старанно їх виконувати.

Володимир Великий

Володимир Великий — руський державний і політичний діяч, Великий князь Київський.

Схильний до технічних наук, вивчення гуманітарних предметів не приносить хлопчику особливого задоволення. Визнання досягає завдяки активній суспільній діяльності. Обожнює, коли його хвалять, більше того — вважає це своїм найслабшим місцем.

Володимири зазвичай не люблять відкритих конфліктів. Спірні питання намагаються залагоджувати мирним шляхом. Найважливіші людські якості для Володимира — розум та сила.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський — український шоумен, сценарист, актор, художній керівник «Студії Квартал-95».

У побуті для власників імені важливі комфорт і чистота, тому тримають подалі від дому котів, собак та інших хвостатих. Для повного щастя та душевної гармонії Володимирам цілком вистачає і маленької рослини у горщику.

З Володимира вийшов би чудовий дипломат — його вмінню домовитись, розрядити ситуацію, втнути авантюру та вийти сухим із води можна лише позаздрити. Але найчастіше Володі обирають творчий шлях.

Володимир Кличко

Володимир Кличко — український боксер-професіонал.

Компанійські якості допомагають Володимиру зайняти бажане місце в житті.

У відносинах цінує романтику, а не кулінарні здібності половинки. Повсякденні турботи і догляд за дітьми з радістю перекладає на плечі дружини, а от під час виконання малюками домашніх завдань Володимир — незамінний помічник.

Свої іменини Володимири святкують 28 липня та 17 жовтня.

Володимир Вернадський

Володимир Вернадський — український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму. Один із засновників Української Акадамії наук.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

29 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Володимир

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.