Історія Великодня

Історія Великодня

Попереду на нас очікує велике свято Великдень.

26 т. 1

Хтось відзначає його раніше, хтось пізніше, але головне те, що усіх нас об'єднує віра, традиція, бажання бути добрішими і творити добро на цій землі. Незмінним символом свята являється писанка чи крашанка. А що ж вона символізує? Для чого щороку мами, бабусі фарбують яєчка, освячують їх?

Пасха, історія свята

Історія дуже давня, але страшенно цікава...

Звичайно, що пов'язана вона з життям Ісуса Христа. Говорять, що нібито, коли Він воскрес, його учні розійшлися по світу, сповіщаючи, про Його воскресіння. Марія Магдалина вирішила прийти з цією новиною до римського імператора Тиверія. Але ж неприйнято ходити до правителів без подарунків. Жінка була дуже бідною. Тому єдине, що вона взяла з собою, це куряче яйце. Споконвіку воно вважалося символом життя, світу, усього живого.

Марія Магдалина, Великдень

Коли ж Марія розповіла про воскресіння Христа, імператор злісно засміявся і промовив: «Це так, само неможливо, як цьому білому яйцю стати червоним!» Може, Тиверій хотів ще щось додати, але не встиг. Яйце вмить стало червоним!..

Ця історія настільки сильно запала в душі людей, що навіть дотепер напередодні Великодня ми фарбуємо, розписуємо, прикрашаємо яйця!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

26 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Історія Великодня

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Irishia2006-avatar

Ірка Sad

Дуже цікава історія!!!
11-04-2017