Марина

Марина

Красива, але примхлива; часом безтурботна, а часом бурхлива, як морська стихія — Марина. Чудова ідея, як назвати дівчинку. Дізнавайся таємницю імені Марина у цій статті та знайомся з його видатними власницями.

15 т. 0

Усім відомо, що значення імені Марина — «морська». Саме так перекладається латинське слово «marinus». Слово «Марина» було епітетом римської богині Венери: Venus Marina – Венера Морська. Цікаво, що в Давньому Римі існувало й чоловіче ім'я Марин!

Жінки з іменем Марина є у переліку християнських мучеників: це Марина Берійська (Македонська) та Марина Антіохійська.

Значення імені Марина. Марина Цвєтаєва

Марина Цвєтаєва — російська поетка, одна з найвидатніших у ХХ столітті. Ось які рядки вона написала про власне ім'я:

«Кто создан из камня, кто создан из глины, –
А я серебрюсь и сверкаю!
Мне дело – измена, мне имя – Марина,
Я – бренная пена морская».

Які ж риси характеру приховує в собі жінка, названа на честь моря? Очевидно, Марина знає собі ціну та усвідомлює свою красу. Тож інколи навіть має завищену самооцінку. Тим більше, що вже змалку помічає на собі зацікавлені погляди хлопчаків ;)

Юна Марина стає ще чарівнішою. У стосунках вона цінує увагу та постійно потребує компліментів. У шлюбі для Марини найголовніша вірність. Від сімейного життя вона чекає спокою і захищеності.

Марина Владі — французька акторка театру і кіно

Марина Владі — французька акторка театру і кіно, співачка, письменниця. Дружина видатного радянського актора і барда Володимира Висоцького.

Марина — дуже імпульсивна. Припливи і відпливи, шторми і штилі — морська лексика якнайкраще підходить, щоб описати її характер і зміни настрою. Вона то прагне переробити усі справи на світі, то замикається в собі. Марина може неймовірно захопитися якоюсь діяльністю, а потім раптово втратити до неї інтерес.

Марина — розумна і талановита, і тільки недостатня зосередженість і цілеспрямованість можуть завадити їй досягти мети. Вона — професіонал як у кулінарному мистецтві, так і в літературі, кіно, модельному бізнесі чи дизайні. Із таким мінливим та імпульсивним характером їй потрібна тільки творча професія!

Свої іменини Марина святкує 13 березня і 30 липня.

Марина Дяченко — українська письменниця-фантаст

Марина Дяченко — українська письменниця-фантаст. Пише разом зі своїм чоловіком Сергієм.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Марина

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.