Оксана

Оксана

Гуцулка Ксеня, що їй музикант на трембіті лиш одній в цілім світі розказує про любов; красуня Оксана, заради якої Вакула дістав черевички в самої цариці... Це все натякає на те, що перед дівчиною на ім'я Оксана неможливо встояти!

28 т. 0

Таємниця імені Оксана досі не розкрита повністю: від чого воно походить, що означає, та чи можна сказати, що Ксенія та Оксана — це одне й те ж саме? Спробуймо розібратися.

Загальноприйнятою є думка, що Оксана — українська форма імені Ксенія. А те, у свою чергу, походить від грецького слова «ксенос» – «чужий», «не наш». Отже, значення імені Оксана можемо трактувати як «іноземка», «мандрівниця», «гостя».

Оксана Баюл — видатна українська фігуристка

Оксана Баюл — видатна українська фігуристка. Перша олімпійська чемпіонка незалежної України в зимових видах спорту

Оксана і Ксенія тепер — самостійні імена, що мають спільне походження. Є ще одне споріднене ім'я, старослов'янське — Аксінья. Оксану чи Ксенію друзі часто називають Ксюшею, а в українській мові зустрічаються ще й звертання Сяня чи Сяна.

Яка ж вона — загадкова чужинка Оксана? Цілеспрямована, незалежна, «собі на умі». Батькам не завжди вдається на неї впливати. Оксана цілком віддається своїм захопленням та хобі, занурюється у них із головою і не помічає нічого навколо.

Оксана

Оксана Караванська — відома українська модельєрка

Ксюша — дівчина самолюбна, і навряд у суперечці з вами визнає, що не мала рації. Захистити себе і відстояти власну правоту — ось її мета, шлях до якої нерідко добряче розхитує нерви. Оксані варто спокійніше ставитися до подій, які з нею трапляються, та до зауважень на її адресу.

Оскільки Оксана — чутлива і схильна до безпідставних хвилювань, у спілкуванні з нею варто виявляти обережність. А ось що вона справді любить у дружніх розмовах — то це вислухати розповідь про ваші турботи і проблеми. Тож якщо у вас поганий настрій, варто зустрітися з Оксаною за чашечкою кави. Вона чудовий слухач і порадник — майже психолог!

Оксана

Оксана Забужко — сучасна українська поетка, письменниця, літературознавець

У стосунках з Оксаною нелегко — адже ви пам'ятаєте, як швидко вона ображається і як відстоює свою правоту. Та хлопець, який пробачатиме їй цей мінус, а натомість буде уважним і лагідним, ніколи про це не пожалкує!

Що ж до професії, то характер Оксани не дозволить їй довго протриматися на роботі зі строгою дисципліною. Їй потрібне заняття, в якому вона зможе проявити свій талант і незалежність. А вміння йти до мети — це те, чому в Оксани варто повчитися!

Свої іменини Оксана святкує 31 січня, 6 лютого, 16 квітня, 26 серпня і 15 вересня.

Оксана

Оксана Хвостенко — українська біатлоністка, п'ятиразова призерка чемпіонатів світу

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

28 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Оксана

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.