Максим

Максим

З латинської значення імені Максим — «найбільший». Якщо Максим береться до справи, не сумнівайся — результат буде неперевершений. Для Максима складних ситуацій не буває. Гнучкість та блискавична кмітливість дозволяють йому відчувати себе господарем життя.

11 т. 0

Максим Коваль

Максим Коваль (український футболіст, воротар клубу «Динамо»)

Запросто переконає оточуючих у своїй правоті. Рішучий і самовпевнений. Підозріло ставиться до нових знайомих і навіть до друзів — а раптом хтось скористається з його щедрості?

Максим Рильський

Максим Рильський (український поет, публіцист, перекладач, громадський діяч)

Прекрасна інтуїція та нестримна фантазія допомагають власнику цього імені досягти успіху та отримати омріяне. Люди тягнуться до Максима і прагнуть іти за ним. Ще б пак, адже він віртуозний маніпулятор.

Зовні Максим абсолютно спокійний, і лише обрані знають які пристрасті вирують у нього всередині. Оскільки Максими зазвичай холерики за характером, краще у них на шляху не стояти.

Максим Галкін

Максим Галкін (російський пародист, гуморист, телеведучий , співак)

Почуття гумору Максиму не позичати, до того ж хлопець ще й чудовий психолог. В амурних справах актор іще той! Обожнює відпочивати під відкритим небом та спілкуватися. Завдяки останньому навколо Максима завжди багато людей.

Максим Аверін

Максим Аверін (російський актор театру і кіно, телеведучий, режисер)

Закінчивши вуз, ніколи не працюватиме тільки заради грошей, завжди обирає професію до душі. Хоча більше Максим віддає перевагу вчитися у життя, аніж хитромудрим теоремам в аудиторіях.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Максим

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.