Валерія

Валерія

Сьогодні ім’я Валерія, як ніколи, популярне. Дедалі частіше батьки, обираючи імена для дівчинки, зупиняються саме на ньому. Які ж таємниці приховує ім’я Валерія? Усіх Лерочок та їх друзів запрошую до екранів.

19 т. 1

З латинської ім’я Валерія означає «міцна», та фізичне здоров’я тут ні до чого, йдеться скоріше про безмежне терпіння і вміння працювати на результат. Її витримці можна позаздрити — йдучи до мети, дівчина ніколи не зупиниться на півшляху.

Маленька Лера вередлива і непостійна. Легко ображається, і так само швидко заспокоюється. Шкільні предмети даються Валерії добре, та через мінливість настроїв домашні завдання дівчинка виконує не надто старанно.

Валерія Ушакова (українська телеведуча)

Валерія Ушакова (українська телеведуча)

Граціозна, мов кішка, Валерія обожнює бути в центрі уваги. Королівську самооцінку Лери найкраще видно, коли в неї гостюють друзі — дівчина не впустить нагоди похвалитися новою сукнею або подарунком від чергового прихильника.

Валерія Симулік (українська співачка)

З недовірою ставиться до незнайомців, тож важко вливається у нову компанію. Про своє невдоволення говорить на людях і прямо в очі, не замислюючись про почуття інших людей та можливі наслідки. Часто демонстративно показує гнів, аби лише справити враження.

Валерія Заклунна (українська акторка)

Валерія Заклунна (українська акторка)

Надто прискіплива до оточуючих, у ліпших друзях та коханому бачить лише хороше. Добре знає свої сильні сторони і успішно ними користується. Дивовижно, та за сталевим характером Валерії ховається невгамовна, чутлива мрійниця.

Лера по життю максималістка: не вміє любити на половину, та й у роботі віддає перевагу працювати на повну. Якщо щаслива, то на всі сто, якщо нещасна, то вбита горем наповал.

Валерія Кудрявцева (російська телеведуча, співачка, акторка, танцівниця)

Валерія Кудрявцева (російська телеведуча, співачка, акторка, танцівниця)

Найкраще Лері підходять професії, що вимагають спілкування з людьми. Допомагаючи іншим, Валерія вчиться заряджати людей позитивом та вірою у свої сили. Цілеспрямованість та лідерські якості допомагають власниці імені за будь-яку ціну досягти бажаного.

День Ангела Валерії святкують 28 квітня, 6 та 20 червня.

Валерія Кудрявцева (російська телеведуча, співачка, акторка, танцівниця)

Валерія Козлова (російська співачка)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Валерія

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

LeraKonoval-avatar

Леруся Коновал

Да здесь всёпро меня!!!
27-10-2015