Олександр

Олександр

Олександр — одне з найпопулярніших чоловічих імен. Багато новоспечених батьків, розмірковуючи, як назвати сина, зупинилися саме на ньому. І недарма. Ти зрозумієш, що вони зробили правильний вибір, коли дізнаєшся значення імені Олександр.

68 т. 1

Походить це ім'я із грецької мови: слово «алекс» означає «захисник», а «андрос» – чоловік. Отже, Олександр — той, хто захищає. Ім'я набуло поширення у багатьох країнах, тож на різних мовах може звучати по-різному. Тож якщо почуєш, наприклад, ім'я Іскандер, знай: це — турецький Олександр. Та й коротких форм у цього імені — ціла купа: Саша, Саня, Шура, Сашко, Олесь...

Александр Македонський

Александр Македонський — один з найвидатніших полководців в історії

Які ж риси притаманні людям із таким красивим ім'ям? Сміливість, упевненість і навіть величність — це все про Олександра. Він вміє керувати великим колективом і цілком зможе переконати людей та повести їх за собою. Сашко — лідер, однак не з тих, хто прагне досягти мети будь-якою ціною. У кожній ситуації він буде справедливим і чесним.

Незважаючи на свої лідерські риси, Саша — інтроверт. Він нерідко хоче побути наодинці з собою і має чутливу творчу натуру. Наділений розвиненою уявою, у дитинстві Сашко любить грати у чудернацькі ігри або й вигадувати їх самому.

Олександр Пушкін — відомий російський поет

Олександр Пушкін — відомий російський поет

Ставши дорослим, Олександр легко освоює нові професії. Тож може стати ким завгодно: артистом, військовим, мандрівником, письменником чи інженером. Річ у тім, що Сашку властивий гострий розум, а ще — гарна інтуїція. Тому розібратися у незнайомій темі чи отримати відповідь на складне питання йому вдається на відмінно. Він не лінується, а вивчає, читає, досліджує.

А ось який Олександр у стосунках? Оскільки йому притаманна деяка закритість, він не надто охоче впускає людей у свій особистий простір. Своїх батьків, братів та сестер він дуже поважає: завжди приймає до уваги їхню точку зору, ніколи не ігнорує їхні проблеми.

Олександр Дюма-батько — французький письменник

Олександр Дюма-батько — французький письменник, автор популярних пригодницьких романів («Граф Монте-Крісто», трилогія про трьох мушкетерів)

Дівчині, в яку закоханий Сашко, дуже пощастило: він уважний, привітний, галантний — просто чарівний! Тактовність, турботливість, букети квітів без приводу — це все про нього. А ще — компліменти! Ними Олександр просто обеззброює.

Свої іменини Сашко святкує 8 березня, 25 серпня і 6 грудня.

Олександр Олесь — український письменник, поет, драматург

Олександр Олесь — український письменник, поет, драматург

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

68 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Олександр

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Sasha26p-avatar

Саша Павлюк

Я Олександр
22-11-2016