Тимофій

Тимофій

Як назвати хлопчика, та так, щоб ім’я було красивим і рідкісним водночас? Тимофій — ось прекрасне рішення для батьків, які прагнуть, щоб їхнє чадо виділялося з-поміж інших дітей.

25 т. 0

Значення імені Тимофій — «шанувати Бога». На терени української землі ім’я потрапило з Візантії і стало напрочуд популярним серед простого люду. Нині ім’я Тимофій повертає собі колишню славу.

Маленький Тимко — веселий, дружелюбний хлопчик, привабливий та легкий на підйом. Енергія з нього б’є нестримним ключем. Однак Тимофій не витрачає її на бешкетування та витівки, природна допитливість та активність допомагає йому заглибитись у нетрі науки, розширити кругозір та стати найкращим учнем класу.

Таємниця імені Тимофій

Тимофій Лубенець — український педагог і діяч народної школи.

В дитинстві Тіму частенько називають маминим синочком, оскільки його рішення зазвичай залежать від схвалення матері. Підрісши, господар імені прагнутиме взяти максимум від життя. Екстремальні види спорту, кругосвітні мандрівки та корисні зустрічі — ось у чому сенс буття для Тимофія.

Значення імені Тимофій

Тимофій Бордуляк — український письменник, священик Української греко-католицької церкви.

Багата уява, особливий шарм і красномовність Тимофія привертають увагу однолітків та викликають прихильність до його особистості. Проте ці ж якості дозволяють юнакові вигадувати складні побрехеньки, надто під час загрози його репутації.

Тимофій запросто кине справу, що стала йому нецікавою, і людей, яких до неї залучив, що може призвести до конфліктів на роботі.

Тимофій

Тимофій Гаврилів — український письменник, перекладач, колумніст, блогер, літературознавець і культуролог.

Тимофій — прекрасний сім’янин, люблячий чоловік і відмінний батько. Для нього важливо, щоб дружина поділяла його погляди і захоплення. Власник імені не зверне увагу на ту, з якою нема про що поговорити. Розум та мудрість — основні позитивні якості для Тимофія.

Значення імені Тимофій

Тимофій Осиповський — російський математик, філософ-раціоналіст.

Тимофій терпляче реалізовуватиме свої мрії, незважаючи на перешкоди та раптові невдачі. Найчастіше Тимофії знаходять себе в науці, журналістиці або літературі. Саме в царині творчості можуть вилитися внутрішні переживання Тимофія, які він так ховає від зовнішнього світу.

Проте через м’якість характеру та несміливість Тимофіям іноді доводиться працювати на посадах, які їм зовсім не до душі. Якщо ж власник імені наважиться працювати заради задоволення, то стане хорошим дизайнером, психологом, інженером або фізиком.

День Ангела Тимофії святкують 1 та 26 січня, 3, 4 та 7 лютого, 6 березня, 16 та 21 травня, 23 червня, 1 вересня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

25 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Тимофій

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.