Актор на прізвисько Баба Яга

Актор на прізвисько Баба Яга

7 листопада 2012-го виповнюється 109 років з Дня народження неперевершеного радянського кіноактора Георгія Мілляра на прізвисько Баба Яга. Як же приклеївся до актора такий незвичайний ярлик, читай у статті.

15 т. 0

Обіцяю, буде цікаво!

У далекому 1939 році кінорежисер Олександр Роу знімав нині улюблений фільм-казку дитячої аудиторії «Василина Прекрасна». Перед знімальною групою постала проблема: знайти талановиту Бабу Ягу. Роу просто не уявляв, якою вона повинна бути: красунею чи страшним чудовиськом. Багато актрис випробовували себе на цю роль, але то було все не те.

І тоді хороший друг Роу актор Георгій Мілляр сказав: «Навіщо тобі актриси? Візьми мене!»

Коли зробили грим, провели проби, всі були вражені: Мілляр виявився чудовою Бабою Ягою.

Вже під час зйомок він говорив про свою героїню: «Не жіноча це роль. От скажіть мені, яка актриса дозволить зробити себе такою страшною на екрані? Гример тільки відвернеться, а вона швиденько вії собі підмалює... До того ж чоловік в спідниці — набагато страшніше!»

…І почалося! Відтоді актору частенько діставались ролі потворних персонажів, яких він на 90% вигадував сам. А ще він розробляв костюми, вигадував ходу і міміку персонажів, самостійно вставляв влучні фрази.

Коронною роллю була його Баба Яга у казці «Морозко». Фільм знімався в 30-градусний мороз, а Мілляр у лахміттях, як ні в чому не бувало, весь час проводив на вулиці.

Чудо-Юдо цар підводний — ще одна роль Мілляра у фільмі «Варвара-краса золота коса».

Все життя актор грав злих та потворних казкових героїв: Водяного, Чорта, Кощія Безсмертного — а його все одно обожнювала публіка.

Гадаю, з наближенням новорічних свят ми обов’язково іще раз побачимо на екранах наші улюблені казки з неперевершеними героями Георгія Мілляра.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Актор на прізвисько Баба Яга

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.