Ярослав

Ярослав

Ярослав... Це воістину княже ім’я носили шістнадцять руських князів — від Ярослава І Мудрого (978-1054), в часи правління якого золотоверхий Київ не поступався красою Константинополю, до Ярослава Володимировича — князя Борівсько-Ярославецького (1388-1426). Ось чому власники імені так прагнуть до влади і завжди беруть ситуацію в свої руки.

21 т. 1

Ім’я Ярослав має старослов’янське походження. Значення імені Ярослав — «той, що прославляє Ярилу» (бога Сонця).

Маленький Славко полюбляє капризувати і дражнитися. Впертість — його друге «Я», проте це не заважає господарю імені з легкістю піддаватися впливу оточуючих. Хлопчик добрий і чутливий, любить доглядати тварин і вирощувати квіти. Лояльний до друзів, проте іноді буває невиправдано жорстоким.

Ярослав Дашкевич — український історик, археограф.

Ярослав Дашкевич — український історик, археограф.

Зимові Ярослави замкнуті в собі, не люблять зайвих балачок та не поспішають робити висновки. Скуто почувають себе у незнайомій компанії. Весняні ж, навпаки — щирі та відкриті, люблять спілкуватися та приймати гостей. Літні Ярослави — найбільш емоційні. Обожнюють подорожі та активні види спорту. Осінні — прекрасні дипломати. Найбільших вершин досягають в царині програмування та економіки.

Ярослав Мудрий — видатний державний діяч, Великий князь Київський.

Ярослав Мудрий — видатний державний діяч, Великий князь Київський.

Життєві сюрпризи та негаразди Ярослав зустрічає з високо піднятою головою. Незламний і терплячий, він той, про кого кажуть: «Міцний горішок!» Привітний і доброзичливий зовні, насправді Ярослав досить егоїстичний. Власне благополуччя для нього — понад усе.

Однак чарівна половина людства від господарів імені, як правило, в захваті. Хороші манери, галантне поводження, ввічливість та бездоганне почуття гумору змушують дівочі серця танути. Тому не дивно, що Ярослав часто в центрі дівочих розмов та пліток.

Ярослав Бойко — український і російський актор театру і кіно.

Ярослав Бойко — український і російський актор театру і кіно.

Ярославам важливо зрозуміти сенс життя, так би мовити, докопатися до суті. Одні шукають його в науці, інші присвячують своє життя Богові, дехто знаходить щастя у вихованні дітей. Звичайно ж, є серед Ярославів і музиканти, і письменники, й інженери, та професія не впливає на їхнє прагнення пізнати таємниці світобудови та зрозуміти, для чого вони існують.

Власники імені — чоловіки з вразливою душею. З-поміж інших вони вирізняються особливою тактовністю та вихованістю. Ярослава нізащо не втягнеш в сумнівну справу чи авантюру, адже він — людина честі.

Іменини у Ярослава — 3 червня та 8 грудня.

Ярослав Стаховський — український співак, актор

Ярослав Стаховський — український співак, актор, ведучий, колишній учасник групи «На-На» (вокал, клавішні).

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ярослав

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Yarusa-avatar

Ярослава Жданок

Я Ярослава
02-08-2015