Михайло

Михайло

Михайло — красиве ім'я для хлопчика, чи не так? А чи знаєш Ти, чому мусульмани своїх дітей так не називають? Читай про значення імені Михайло та про риси характеру, притаманні його господарям!

54 т. 0

Ім'я Михайло має єврейське походження. Його буквальний переклад – «хто як Бог» (рівний Богові). А ось у питальній формі це ім'я звучить як «хто подібний до Бога?», що, по суті, означає «ніхто не рівний Богові».

Ім'я Михаїл згадується у Біблії та Корані. Там він — архангел, а в християнській традиції — командувач усім ангельським воїнством. Саме тому, що Михаїл — ім'я ангела, у мусульман і не заведено називати так людей.

Архангел Михаїл

Архангел Михаїл

Ім'я Михайло (та його іншомовні варіанти — Майкл, Мішель, Міхаель) дуже поширене у світі. Так, у Штатах у 2013 році воно посіло сьоме місце за популярністю.

Які ж вони у житті — Михайлики, Мишки, Міші? По-перше, зразкові діти: з ними рідко бувають проблеми, вони все роблять слухняно, добре і вчасно. Вони не галасують і не бешкетують понад міру, гарно вчаться, проявляють допитливість. По-друге, вони ще й самостійні: впевнено, хоч інколи й повільно, йдуть до своєї мети.

Михайло Ломоносов — російський вчений-натураліст

Михайло Ломоносов — російський вчений-натураліст

Михайло має логічний склад розуму і легко зорієнтується у нестандартній ситуації. Оскільки він урівноважений і серйозний, йому підійдуть професії, в яких потрібно щось організовувати чи аналізувати: інженер, юрист, архітектор чи програміст. З Михайла вийде і гарний керівник — він вміє бути надійною опорою.

«За ним, як за стіною», – цей вислів якнайточніше характеризує Михайла у сімейних стосунках. За дружину він обирає лагідну, добру жінку, яка має бути справжньою господинею. До членів сім'ї він вимогливий, проте завжди захистить їх і підтримає у потрібний момент. Із дітьми строгий, та поважає їхні самостійні рішення.

Михайло Булгаков — видатний російський письменник

Михайло Булгаков — видатний російський письменник

З Михайлом легко спілкуватися, він недовго тримає на когось образу. Любить жартувати, та й узагалі гарно повеселитися. І, хоч критичні зауваження на свою адресу Михайло сприймає болісно, все ж ніколи не втрачає рівноваги.

Свої головні іменини Михайло відзначає 21 листопада — саме в цей день православна церква вшановує архистратига Михаїла.

Михайло Коцюбинський — відомий український письменник

Михайло Коцюбинський — відомий український письменник

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

54 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Михайло

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.