Сергій

Сергій

Якщо Тебе звуть Сергій, як то кажуть, не проходь повз — усі таємниці і загадки Твого імені тут! «Вельмишановний!» — можуть гукнути вслід Тобі однокласники і не помиляться, адже саме так з латинської мови перекладається ім’я Сергій.

12 т. 0

Сергій Притула (український телеведучий, актор)

Хлопчики з цим іменем турботливі та співчутливі. Однак ласкавих слів від них не дочекаєшся, Сергії віддають перевагу активним діям та благородним вчинкам. Якщо Сергій вже щось пообіцяє — неодмінно виконає. Пліткувати не любить, особисту неприязнь прагне тримати в собі.

Врівноважений і терплячий, добрий господар та відмінний помічник у домашніх справах.

Сергій Бубка (український легкоатлет)

Сергій часто захоплюється музикою, кіно. Ось чому його так наполегливо запрошують до участі в художній самодіяльності. Творчі нахили Сергія допомагають хлопчику в дорослому житті стати актором, художником, музикантом.

Сергій Ребров (український футболіст)

У дитинстві ж часто хворіє. Власник цього імені дуже вразливий, образити його нічого не коштує. Та Сергій намагається уникати сварок і не показує свого розчарування іншим.

Лідерські якості Сергію не притаманні. Він або на рівні зі всіма, або ж сам по собі. При цьому Сергій вважає за честь відстояти свою думку.

Сергій Жадан (український поет, прозаїк, есеїст)

Товариський і чуттєвий, завжди допоможе в біді, за що його люблять і поважають друзі. Успіх у справах та особистому житті не залежить від фортуни, а є наслідком його власних зусиль.

Найкращим талісманом для Сергія є рубін.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Сергій

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.