Валентина

Валентина

Маєш знайому чи подругу Валю? А, може, так звуть саме Тебе? Пустунчик розповість про значення імені Валентина, а ще розкаже, які особливі риси характеру об'єднують жінок і дівчат із цим ім'ям.

11 т. 0

Походження імені Валентина — римське. З латини воно перекладається як «здорова, життєздатна, сильна». Проте це зовсім не означає, що від Валі слід очікувати сміливості, твердості, а тим паче агресивності. Навпаки, чи не найперша риса, яку продемонструє вам Валентина — це доброта. Попросіть її про допомогу — і вона не зможе відмовити, навіть якщо при цьому постраждають її власні справи.

Значення імені Валентина. Валентина Терешкова

Валентина Терешкова — перша у світі жінка-космонавт

Валя — дівчина дуже відповідальна. Із самого дитинства вона привчена до дисципліни. Тож якщо їй дали якесь доручення — вона з усіх сил старатиметься зробити все як слід.

Утім, стримана й неконфліктна Валентина інколи може й зірватися: вона стає дуже емоційною і легко провокує сварку. При цьому в процесі дискусії дівчина на 100% переконана у своїй правоті. Однак зовсім швидко вона заспокоюється і починає з розумінням ставитися до позиції співрозмовника. Саме через терплячість і вміння зрозуміти іншого Валі й пробачають її нечасті, але неприємні вибухи гніву чи роздратування.

Відомі люди з іменем Валентина. Валентина Степова

Валентина Степова — українська оперна співачка

Характеру Валентини не вистачає впевненості й твердості. Вона часто забуває про те, що потрібно більше цінувати власні інтереси. Валі слід повчитися приймати самостійні рішення, а ще — упевненіше відстоювати власну думку.

Після одруження Валентина чи не всю себе присвячує сімейному життю. А в її домі завжди раді гостям.

Свої іменини Валя святкує кілька разів на рік: 23 лютого, 29 липня та 10 листопада.

Відомі люди з іменем Валентина. Валентина Семеренко

Валентина Семеренко — українська біатлоністка, чемпіонка Олімпійських ігор в 2014 році

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Валентина

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.