Зі святом 8 Березня!

Зі святом 8 Березня!

Весело біжать струмочки, ласкаво посміхається з неба сонечко, розпускаються котики, а наші найчарівніші дівчатка відзначають свято на власну честь.

19 т. 0

Ще б пак — 8 Березня в гості завітало. Тож сьогодні ніяких справ, самі лише розваги та веселощі.

А щоб зробити цей чудесний весняний день ще приємнішим та яскравішим, я підготував для тебе кілька цікавих фактів про 8 березня та дівчат. Приготуйся дивуватися!

Хто ж не знає популярного радянського кіноактора Андрія Миронова? Народився майбутній талант напередодні Міжнародного жіночого свята — 7 березня 1941 року. Проте батьки хлопчика, немов передбачивши синові долю загального улюбленця, у свідоцтві про народження вказали дату 8 березня. «Андрій — подарунок жінкам у Жіночий день!» — з гордістю та любов’ю заявили вони.

Свято усіх жінок відзначали ще в древньому Римі. Вільні жінки цього дня отримували подарунки від своїх коханих, арабині відпочивали — для них оголошувався вихідний!

Чи доводилося тобі коли-небудь називати молодшу сестричку, маму, бабусю чи подругу «золотком»? Якщо так, знай — ти не дуже перебільшував. Виявляється, в організмі кожної людини є трішки цього дорогоцінного металу, проте в жіночому золота в 5-6 разів більше, аніж у чоловічому.

Цікаво, що жінки набагато краще за чоловіків розрізняють запахи. Та от парадокс — 80 % усіх парфумерів світу — чоловіки!

Ще один цікавий факт: жінки та дівчатка не чухають потилицю. По-перше, не люблять виглядати розгубленими, по-друге, це добряче псує зачіску.

Існує думка, що жінки швидше за чоловіків опановують іноземні мови.

Любі дівчатка! Вітаю вас зі світлим та радісним Святом Весни. Нехай букети квітів та гарного настрою сиплються рясними зорепадами, хай у серці панує щастя, усмішка не сходить з вуст, а щирі слова, омріяні подарунки та побажання осяють ваш день барвистим салютом.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Зі святом 8 Березня!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.