Вероніка

​Вероніка

Дівчатка з іменем Вероніка, всі сюди: Пустунчик відкриває таємниці Вашого імені. Та, що несе перемогу — саме таким є значення імені Вероніка. Його корені беруть початок ще з Древньої Греції…

15 т. 0

В дитинстві дівчинка несмілива та скута. У зовнішності часто можна вгадати батькові риси, а за характером дівчина — вилита мама. З плином часу характер Вероніки стає все більш твердим і рішучим. Любить виділятися з натовпу, тому вбрання обирає екстравагантних форм і відтінків. Навчання Вероніці дається важко, тому особливих успіхів дівчина не показує.

Вероніка Лисакова (російська телевізійна акторка)

Вероніка Лисакова (російська телевізійна акторка)

Життєрадісна і мрійлива, Вероніка, немов сонечко, осяює приміщення, лишень зайде в клас. Пластика рухів у дівчини бездоганна, адже Вероніка найчастіше займається танцями, акробатикою чи іншим видом спорту.

Вероніка Новаковська-Жемняк (польська біатлоністка)

Вероніка Новаковська-Жемняк (польська біатлоністка)

Нещодавно усміхнена і весела, Вероніка може різко засумувати або й роздратуватися. Та незважаючи на мінливість настроїв, вона легко знаходить спільну мову з незнайомцями, у новій компанії запросто знаходить друзів.

Вероніка Кэмпбелл-Браун (ямайська легкоатлетка, олімпійська чемпіонка)

Вероніка Кэмпбелл-Браун (ямайська легкоатлетка, олімпійська чемпіонка)

Довірити Вероніці секрет наважиться не кожен, як правило, сокровенна таємниця стає загальновідомою.

Доросла Вероніка самолюбива, проте не егоїстична. У професійній діяльності обирає лише найвищі щаблі. Найкраще їй підходить царина журналістики та педагогіки, перекладацька діяльність, професія секретаря або диктора. Та якщо, на думку Вероніки, її робота не престижна чи малооплачувана, обов’язок забезпечувати родину повністю перекладе на другу половинку. У стосунках Вероніка звикла верховодити.

Вероника Виткова

Вероніка Віткова (чеська біатлоністка)

Мудра, ніжна та жіночна — такою Вероніку знають колеги. В ній живуть сила волі, незламний дух та бажання завжди бути переможницею. Сміливість та цілеспрямованість — її вірні друзі на все життя.

День Ангела Вероніки — 17 жовтня.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Вероніка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.