Василь

Василь

Василь — надзвичайно популярне ім’я минулого століття. Можливо, тому серед його власників так багато знаменитостей, кумирів мільйонів людей по всьому світу. Які ж секрети таїть у собі це чудове ім’я? З радістю розповідаю.

18 т. 0

Ім’я Василь має давньогрецьке походження і означає «цар». В дитинстві Василько — слухняний хлопчик і найтурботливіший у світі син. Його не побачиш сумним чи незадоволеним життям, дружелюбний Василь завжди в оточенні шумного гурту дітвори. Однак бешкетувати хлопець не любить: нізащо не образить товариша та не зачепить тварини, за що й зажив слави «бабусиного улюбленця».

Василь Стус — український поет

Василь Стус — український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник.

Відкритий, простий у спілкуванні, та все ж з хитринкою в очах, Василь притягує до себе щирістю та добродушністю. Вася — вірний друг та старанний помічник.

Серйозний та виважений, Василь не поступиться місцем під сонцем, завжди намагатиметься досягти свого, ідучи до мети з притаманною йому «царською» впертістю і завзятістю.

Василь Вірастюк — український стронґмен

Василь Вірастюк — український стронґмен, володар титулу «Найсильніша людина світу» (2004).

У компанії дівчат Вася — галантний кавалер. Не скупиться на компліменти і улесливі вчинки. Лицарські якості допомагають хлопцеві затишно влаштуватися у житті. Однак, потрапляючи в складну ситуацію, господар імені з казанови перетворюється на колючого їжака, замикається у собі, стає потайним і нерішучим.

Василь Симоненко — український поет

Василь Симоненко — український поет, журналіст, шістдесятник.

Професію Василі обирають ретельно. Часто з них виходять чудові керівники, бізнесмени, організатори. Ще б пак! Василі енергійні, ініціативні, сповнені ідей та новаторський рішень. Ще зі школи ніхто не насмілювався позмагатися з ними в кмітливості й спритності.

Василь Сухомлинський — український радянський педагог

Василь Сухомлинський — український радянський педагог, публіцист, письменник, поет.

Для Василя на першому місці друзі, що є частою причиною сімейних конфліктів. Професійні обов’язки чоловік виконує справно — не відстає, але й особливою старанністю поміж колег не вирізняється.

Іменини Василя — 14 січня, 4 квітня, 16 липня, 23 жовтня і т. д.

Василь Биков

Василь Биков — білоруський письменник-фронтовик, громадський діяч.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Василь

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.