Ольга

Ольга

Ольга — красиве, витончене ім'я для дівчини. Недарма його носили княгині, аристократки та люди мистецтва. Що ж об'єднує людей із цим іменем?

38 т. 63

Науковці досі не визначилися, звідки походить ім'я Ольга. Одні кажуть, що воно запозичене зі скандинавського Хельга, що перекладається як «свята», «світла», «мудра». Інші ж вважають, що значення імені Ольга — «сонячна», «хороша», «велика», а походження — суто слов'янське. Утім, яка б версія не виявилася правильною, очевидно одне: Ольга — жіноча форма імені Олег.

Характер Ольги — досить вразливий: вона спокійна і вміє гарно себе поводити, проте насправді їй важко пережити образу чи навіть чиєсь випадкове зауваження. З іншого ж боку, Олю відрізняє особлива впертість: коли вона у чомусь винна, з неї все одно важко витягнути слова вибачення.

Ольга — київська княгиня

Ольга — київська княгиня, дружина князя Ігоря

Особливо Ольга зосереджена на власних думках і почуттях: вона присвячує надто багато часу самоаналізу. Попри внутрішню емоційність і вразливість, зовні вона демонструє силу й авторитет.

Ольгу характеризують серйозність, вдумливість та постійність: від неї годі чекати на якийсь запальний чи екстравагантний вчинок. Інколи вона може бути дуже роздратованою чи злою, проте свої сильні емоції тримає під контролем. З іншого ж боку, досить часто їй не вистачає твердості й наполегливості. Ще одна неоднозначна риса Ольги — часте бажання попліткувати і схильність до авантюр.

Ольга Хохлова — балерина українського походження

Ольга Хохлова — балерина українського походження, перша дружина Пабло Пікассо. На зображенні — картина Пікассо «Портрет Ольги в кріслі».

Оля — красуня, і не забуває стежити за своєю зовнішністю. Тож не дивно, що вона приваблює багатьох чоловіків. Та якщо раптом її перше кохання закінчиться невдало, вона ще довго страждатиме.

Інколи здається, що покликання Ольги — бути чудовою дружиною. Вона вірна, не прагне командувати чоловіком, любить сімейні посиденьки та походи з дітьми в кіно чи на прогулянки. Чи варто вже й казати про те, як смачно Оля готує?!

Ольга Куриленко

Ольга Куриленко — французька акторка українського походження, відома своєю роллю дівчини Джеймса Бонда у фільмі «Квант милосердя».

Оля — дуже домашня дівчина, однак, порівнюючи себе з друзями й колегами, вона починає страждати від думок, що живе неправильно. І тоді вирушає в гості, у відрядження, або й у далеку подорож!

Що ж до професійної самореалізації, то Ольга зможе підкорити будь-яку сферу діяльності. А все тому, що вона дуже відповідальна. Тож може стати і лікарем, і волонтером, і керівником — і у всьому досягне успіху. А ще буде авторитетом для цілого колективу.

Свої іменини Ольга святкує 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня і 23 листопада.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут — відома українська телеведуча

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

38 т. 63

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ольга

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

nana150178-avatar

Наталья Остаповська

10 лютого
22-12-2014
PUSTUNCHIK-avatar

Пустунчик Слоник

Друзі, свої відповіді-коментарі на друге завдання вже не приймаються. Просимо переходити до наступного завдання.
19-12-2014
nejnost-avatar

Натали Зубаха

Свої іменини Ольга святкує 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня і 23 листопада
18-12-2014
tat-avatar

татьяна митина

Свої іменини Ольга святкує 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня і 23 листопада
18-12-2014
welenka-avatar

Елена Веремеенко

10 лютого
18-12-2014
Показати попередні(58)