Марк

Марк

Мелодійне та привабливе, ім’я Марк надзвичайно популярне серед новоспечених батьків, хоч у характері його власника чимало протиріч. Хто ж він — войовничий стратег чи примхливий мрійник? Усіх Марків та їхніх друзів запрошую до екранів дізнатися таємницю цього незвичайного імені. Значення імені Марк вас неодмінно здивує.

50 т. 0

У дитинстві Марк — загальний улюбленець. Юним власникам імені притаманні м’якість, люб’язність та ввічливість. В той же час Марк примхливий та впертий, любить бути в центрі уваги та зробить усе, аби домашні займались лише ним.

Недивно, що хлопчики з іменем Марк егоцентричні та самолюбиві, сприймають власну думку як єдину існуючу та нізащо не погодяться з позицією оточуючих. Зазвичай Марки люблять читати, тож полиці їхніх кімнат вгинаються від книг. Але що означає ім'я Марк? Читай далі — обов'язково дізнаєшся.

Марк Лівін (справжнє ім’я — Валерій Катерушин) — сучасний український письменник.

Врівноважений та цілеспрямований Марк звик будь-що досягати мети. «Молоток!» — скажуть друзі і будуть праві, бо ж саме таке значення імені Марк у перекладі з латинської.

Існує й інша версія походження імені, за якою ім’я Марк бере початок від Марса — бога війни, покровителя стада і людей. Прихильники третьої версії стверджують, що Марк походить від французького слова «marquis» (маркіз). Як бачиш, значення імені Марк натякає на його закордонне походження.

Марк Цукерберг — американський програміст та підприємець, розробник і засновник соціальної мережі Facebook.

Самостійності та практичності Маркові не позичати. Марк — бездоганний стратег. Він нізащо не вирішуватиме раптових проблем на шляху до цілі. А навіщо? За нього це залюбки зроблять інші — Марк знає, як спонукати однокласників чи колег діяти.

Колекціонування та подорожі — справжня пристрасть Марка. Та галасливих компаній власник імені уникає, віддаючи перевагу відпочинку на самоті.

Самовдосконалення для нього — мета всього життя. Марк прагне всебічно розвиватись і ревниво ставиться до успіхів друзів, хоч і ховає це за милою усмішкою.

Марко Поло — венеційський купець, мандрівник, автор «Книги чудес світу».

Гострий розум та беззаперечна інтуїція роблять Марка дещо зверхнім та самовпевненим. Однак він добре приховує негативні якості свого непростого характеру, адже зайві конфлікти Марку ні до чого.

Хоч Марки і реалісти, та мрійники ще ті. Але літати у хмарах — не для них. Мрії власників імені цілком земні та досяжні. Неабияка сила волі та наполегливість дозволяють Маркам досягти успіху та стати першими в улюбленій справі.

З Марка вийшов би чудовий дипломат — його блискавичному вмінню домовитись можна позаздрити. Ось чому зазвичай Марки стають талановитими керівниками.

Марк Твен — американський письменник.

Новоспечені батьки, як бажають обрати ім'я Марк для дитини, мають зважати на майбутні особливості характеру та вподобання його власників.

Марк, народжений взимку, може стати прекрасним ученим, адже нерідко присвячує всього себе науці.

Весняний Марк часто занурюється в медицину, знаходячи своє покликання в професії хірурга, стоматолога чи невропатолога.

Ті, хто святкує день народження влітку, цікавляться точними науками — економікою, фінансами тощо.

Осінні Марки мають чудовий слух та зачаровують артистичністю. Завдяки бездоганному почуттю гумору їм легко стати режисером чи актором.

Марк Дробот — український актор.

Цікаво, що День Ангела Марки святкують по кілька разів щомісяця, окрім червня та вересня. Приміром, День апостола і євангеліста Марка відзначають 8 травня. У народі кажуть, що саме цього дня співочі птахи зграями прилітають з півночі. Святого Марка називають ключником, бо вірять, що він володіє ключами від дощів.

Марко Вовчок (справжнє ім’я — Марія Вілінська) — українська письменниця, перекладач.

Завдяки розвиненій фантазії та кмітливості Марк може стати чудовим поетом, художником або винахідником — новатором у власній справі. А от одноманітна робота цікавить його мало.

В дружини обирає спокійну особистість, здатну пожертвувати своїми інтересами заради планів чоловіка. Надто яскравих і творчих дівчат Марк обходить десятою дорогою. Батько з Марка виходить суворий та справедливий.

Камінь-талісман — порфірит.

Марко Кропивницький (у центрі фото) — український письменник, драматург, театральний діяч.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

50 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Марк

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.