З Днем народження, КВК!

День народження КВК

Для когось це просто гра, для інших — спосіб самовираження, інші про нього мріють, обожнюють… Але для справжніх КВН-щиків — це життя…

11 т. 4

Сьогодні, 8 листопада, відзначається 50-річчя всесвітньо відомої гри КВК (клуб веселих і кмітливих; російською — клуб веселых и находчивых).

Цього дня 1961 року в телеефір вийшла перша гра КВК. І лише в 2001 році з ініціативи президента міжнародного клубу КВК Олександра Маслякова був запроваджений Міжнародний день клубу.

Міжнародний день КВК, фото 1

Міжнародний день КВК, фото 2

І хоча поки що Міжнародний день КВК не внесений до реєстру всесвітніх свят ООН і не має статусу офіційних свят у країнах-учасницях, цього виключати не можна.

Історія КВК — це півстоліття чудових жартів, справжніх друзів, суворих суддів, перемог і поразок, здійснених мрій і, звичайно ж, розчарувань. Ось кілька цікавих фактів про КВК.

Міжнародний день КВК, фото 3

Міжнародний день КВК, фото 4

1. Найменша команда з тих, що виступали у Вищій лізі КВК «Збірна малих народів», спочатку вона складалася лише з 2 чоловік. А на Юрмалі-97 виступала збірна Португалії, в якій також було 2 людини.

2. Багато гравців КВК стали згодом популярними телевізійними ведучими. Всі знають Мішу Галустяна, Валдіса Пельша, Олександра Хутрового.

Міжнародний день КВК, фото 5

3. Спочатку КВК був в прямій трансляції, але згодом, коли жарти стали все частіше звучати над радянською владою, вирішили вести передачу в записі, а «небезпечні» жарти вирізати з ефіру. Потім передачею зайнялося КДБ і в 1971 році передачу закрили. Знову відродилася вона лише в 1986 році.

4. Прообразом КВК була чеська передача «Гадай, гадай, гадальщик».

5. Першим ведучим КВК був Альберт Аксельрод. З 1964 року передачу незмінно веде Олександр Васильович Масляков. Спочатку він, а зараз його син веде ігри Прем'єр-ліги.

Міжнародний день КВК, фото 6

Міжнародний день КВК, фото 7

6. «Максимум» і «Мегаполіс» — лише цим двом командам вдалося стати чемпіонами і Вищої ліги, і Прем'єр-ліги.

7. КВН-щик з найдовшим ім'ям — Едзізро Сроніпа ... -Джойс (команда КВК ДПІ, Африка), для написання повного імені в паспорті використовується вкладка.:)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 4

оцінити публікацію

Додатив замітки

З Днем народження, КВК!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Lady_diamant-avatar

Вероника Баркова

Кстати,старшекласники из нашего лицея хотят принять участие в КВНе.
02-01-2017
Lady_diamant-avatar

Вероника Баркова

Никогда не говорите никогда!Цирк уже в КВНе(команда из цирка).
02-01-2017
Lady_diamant-avatar

Вероника Баркова

-потерялася я. -как тебя зовут? -Гадя. -Может Галя? -Не,Гадя.
02-01-2017
Lady_diamant-avatar

Вероника Баркова

I L O V E КВН
02-01-2017