День закоханих. Традиції з усього світу

День закоханих. Традиції з усього світу

14 лютого, День Святого Валентина або День закоханих — улюблене свято величезної кількості людей. Не дивно, адже кожному властиво закохуватися, любити, мати симпатії, говорити про свої почуття…

21 т. 0

Багатьом не вистачає сміливості, щоб відкрити серце тому, заради кого воно б’ється. Але у цей святковий день, навіть найбільш боязкі готові зізнаватися у коханні, співати серенади, дарувати валентинки…

І так по усьому світу! Безліч шалено закоханих стурбовано метушаться в пошуках квітів, подарунків, валентинок. Чимдуж поспішають на побачення, а по дорозі намагаються підібрати ті заповітні особливі слова для своєї особливої людини!..

Про особливості святкування в Україні, мабуть, не варто багато говорити, а от що витворяють у цей день закохані в інших країнах, напевно, цікаво. Ну, тоді слухай уважно!:)

От що робили найбільші англійські романтики в середньовічні часи. Юнаки писали на шматочках пергаменту імена дівчат, кидали їх в шапку і тягнули жереб. Кого витягнув — то і є твоя Валентина на цілий рік, співай їй пісні, читай вірші і захищай… Жителі Уельсу були більш практичними. Вони для коханих вирізали дерев’яні ложки, прикрашали їх сердечками, замочками і ключиками.

В Америці коханих на початку ХХ століття вітали марципанами. Так було допоки не розвинулося виробництво карамелі і цукерок. Якою ж почувалася щасливою дівчина, коли отримувала в День Святого Валентина від свого коханого цукерку, підписану її іменем або теплими словами про його сильні почуття до неї. Карамельки були двоколірні: червоні з білим, що символізувало пристрасть і чисте кохання.

Знову повертаємося до Європи, до суворої Німеччини, де кохання розцінюють як певну форму божевілля, і закохані відповідно — божевільні, Валентин же — покровитель останніх. За звичаєм, німці прикрашають психіатричні лікарні червоними стрічками та повітряними кульками. Тому, якщо раптом 14 лютого Ти будеш в Німеччині і побачиш будівлю прикрашену саме таким чином, не сумнівайся — це психіатрична лікарня!=) Отакі вони, ці дивні німці!

Ну, кардинально іншими є традиції цього свята у пристрасних французів. Саме вони започаткували валентинки — любовні листівки з чотиривіршем. На подарунках в честь цього свята справжні французи не економлять, даруючи коштовності та інші дорогі подарунки.

Поляки цього дня проявляють свою релігійність і по можливості відвідують Познанську метрополію, де, якщо вірити переказам, покояться мощі Святого Валентина. Поляки просять у Валентина допомоги і благословення і усім серцем вірять, що він пошле їм справжнє кохання або ж допоможе зберегти те, яке вони вже мають.

В Італії День Святого Валентина називають «солодким днем» — от і дарують закохані один одному смачні солодкі подарунки. І тільки спробуй явитися цього дня до своєї милої без подарунка!..

А датчани, виявляється, романтики ще ті!..) Вони готуються до свята заздалегідь: обирають найгарніші квіточки білого кольору, засушують їх, а у святковий день відправляють такий романтичний подаруночок своїй коханій.

Навіть стримані японці цього дня здатні на неочікувані прояви своїх почуттів. Вони влаштовують змагання на найгучніше привітання у коханні.

От тільки чомусь свято це більше стосуються чоловіків, таке собі 8 березня для чоловіків. І подарунки дарують саме їм. Найчастіше в якості подаруночків використовують шоколад та шоколадні цукерки.

А от в Саудівській Аравії святкувати День закоханихзаборонено! Уяви собі: в цей день суворо забороняється продавати плюшевих ведмедиків, сердечка, червоні троянди та інші традиційні для цього свята подарунки.(

На щастя, ми живемо в Україні, а у нас святкування Дня закоханих не те що не заборонено, а навіть заохочується! Тому зі святом усіх! Святкуйте, вітайте, даруйте подаруночки!)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День закоханих. Традиції з усього світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.