З Днем усіх закоханих!

З Днем усіх закоханих!

День Святого Валентина… З яким нетерпінням чекають на нього усі закохані! Кажуть, це прекрасне свято існує вже понад 16 століть.

17 т. 0

А як виник такий незвичайний День і хто його «винуватець», мало кому відомо. Сьогодні я розповім Тобі чудову історію виникнення Дня Святого Валентина.

Сталося це 269 року, коли Римською Імперією керував імператор Клавдій ІІ. В ті часи римській армії не вистачало солдат для військових походів, тож імператор вирішив… заборонити військовим одружуватися. Мовляв, одружений солдат більше думає про дружину та дітей, аніж про честь і славу країни.

Та від такої дивної заборони молодь закохуватися менше не стала. На щастя молодих легіонерів, знайшовсясміливець, який, не побоявшись імператорського гніву, таємно вінчав наречених. Ним був священик Валентин із римського міста Терні.

Це був справжній романтик. Улюбленим заняттям священика було мирити посварених, допомагати писати любовні записки, від імені легіонерів дарувати квіти їхнім коханим.

Та не довго раділи молоді солдати разом зі священиком. Дізнавшись про «зраду», імператор наказав стратити Валентина. Легенда розповідає, що Валентин був закоханий у дочку тюремника та перед смертю написав їй любовного листа, де зізнався в своїх почуттях. Дівчина прочитала його лише після страти…

Відтоді 14 лютого всі закохані світу шанують пам'ять доброго священика Валентина, вітають одне одного зі святом та дарують подарунки.

Друзі! Щиро вітаю вас із Днем усіх закоханих. Не забудьте сьогодні привітати своїх близьких та подарувати їм тепло своїх обіймів.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

З Днем усіх закоханих!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.