Що означає батько для сім'ї?

Що означає батько для сім'ї?

Про те, коли в Україні відзначають День матері, Ти, безперечно, знаєш. Та, мабуть, Тебе не раз мучило питання, чому і в тата немає такого самого свята. Насправді ж воно є, ось тільки ще не стало поширеним. День батька в нашій країні святкують із 2009 року у третю неділю вересня. Натомість в інших державах, таких як США, Великобританія, Франція, Китай, відзначення Дня батька вже давно стало гарною традицією.

9 712 0

Зроби це свято традицією і в своїй сім'ї, адже все у Твоїх руках! Привітай тата теплими словами, приготуй для нього приємний подарунок — у цей день він має відчути, який він важливий для своєї дитини.

До слова, День батька в Україні заснували саме для того, щоби татусі усвідомили, як сильно вони впливають на власних дітей. Бо ж дуже часто у їхніх головах панує стереотип, що головна їхня роль — тяжко працювати і заробляти гроші для сім'ї. Проте ще цінніший час, проведений із рідними людьми.

День батька. Рибалка

Та статистика невтішна: дослідження 2010 року показали, що український батько приділяє своїй дитині у середньому чотири хвилини на день. Тільки третина татусів допомагає дітям із домашніми завданнями. А хвору дитину доглядає тільки кожен десятий тато.

Втім, більшість українських батьків — три чверті — запевняють, що працюють із ранку до вечора саме заради щастя й добробуту своєї сім'ї. А отже — знову забувають, що найбільше щастя — це коли тато поряд.

День батька. Тато допомагає дітям з домашнім завданням

Сім'я без батька стає набагато вразливішою — так стверджують спеціалісти «Міжнародного центру батьківства». Ось що, за результатами їхніх досліджень, чекає на дітей, які ростуть без батька:

- у 35 разів збільшується ймовірність того, що вони втечуть із дому;

- у 20 разів збільшується вірогідність того, що вони потраплять до в'язниці;

- у 10 разів збільшується вірогідність того, що вони стануть наркозалежними.

День батька. Тато і дочка

Тепер Ти бачиш, яким важливим є День батька. Адже це — привід подякувати йому за те, що він робить для Тебе і Твоєї сім'ї. Я вірю, що Твій татко — уважний, добрий і сильний, справжній герой і супермен. Саме час йому про це сказати!День батька. Привітання

Теги: Традиції
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 712 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Що означає батько для сім'ї?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.