За новорічним столом…

За новорічним столом…

Як же хочеться, щоб новорічної ночі все було бездоганним: і красуня-ялинка, і святкове меню, і атмосфера за столом. Тож аби свято вдалося на славу, потурбуйся про сервірування новорічного столу заздалегідь. У мене для Тебе є кілька цікавих ідей. То як, додамо до святкового застілля яскраву родзинку?

13 т. 1

Володарка наступного 2015 року — синя дерев’яна коза. Як же прикрасити новорічний стіл, аби задобрити тваринку і прикликати в дім щастя та благополуччя? Спробуємо розібратися.

Прикраса новорічного столу

Перш за все, декор новорічного столу має бути оформлений в білих, синіх, зелених та срібних тонах. А ще Коза дуже любить натуральні тканини, тож скатертина або серветки запросто можуть бути лляними.

Прикраса новорічного столу

Головною окрасою святкового застілля може стати невеличка жива ялинка, або ікебана з горіхів, кориці, мандаринів, соснових гілочок тощо. Вітаються і плетені корзинки з печивом, прикрашені в еко-стилі.

Прикраса новорічного столу

Новорічний стіл 2015 має вгинатися від фруктів та овочів — улюблених ласощів іменинниці року. Тільки уяви собі, який чудовий цитрусовий аромат заповнить кімнату, якщо прикрасити стіл яблуками, грушами та мандаринами з увіткнутими в них гвоздичками! А якщо Ти ще й оригінальну композицію з фруктів створиш, Тобі взагалі ціни не буде.

Як прикрасити новорічний стіл, фото 1

Магічну атмосферу за столом яскраво доповнять свічки, в тому числі у вигляді овечок, кіз, будиночків, сніговичків. Маленькі свічки помісти у прозору вазу з водою, дно прикраси кольоровими камінцями, перлинами або мушлями. Нині, окрім справжніх, надзвичайно популярні електричні свічки — вони і безпечніші, і вистачає їх на багато довше.

Як прикрасити новорічний стіл, фото 2

Ще одна новорічна знахідка — різдвяний вінок. Окрім традиційних ялинових гілок, новорічних іграшок та намиста, прикраси його сіном (або виробами з нього), фігурками кози або вівці.

Як прикрасити новорічний стіл, фото 3

Посуд та столові прибори кожного гостя прикраси блакитною стрічкою, сосновою гілочкою, або іншою «зігріваючою» дрібничкою.

Як прикрасити новорічний стіл, фото 4

Затишного вечора, новорічного настрою і… смачного!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

За новорічним столом…

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Puppet-avatar

Христина Зигрій

Здоров’я і сили у новому році, Щоб вас не кололо ні в серці, ні в боці. Щоб у банку і в кишені були гривні і зелені, Щоб був успіх і зростання, були сили для кохання!!! Щоб ваша робота не дала вам вмерти, Всіх вас годувала до самої смерті. Щоб наша держава цвіла й багатіла Та місце достойне у світі посіла. Хай вас не лякає, що Росія знову піднімає Ціни на газ у декілька раз. Бо ми українці, ми сильна є нація, Нас навіть не стерла з землі радіація.
27-12-2014