Всенародний День Тата

Всенародний День Тата

Всенародний День Тата — в Україні це свято відзначається на офіційному рівні лише з 2009 року. Хоча, наприклад, у таких країнах, як США, Великобританія, Нідерланди, Франція, Китай воно має значно довшу історію святкування.

15 т. 0

Навіщо цей день? І як привітати свого татуся? Спробуємо дати відповіді на ці запитання!

Навішо? А тому, що тато — це одна із двох людей, яким ми завдячуємо своїм життям, тому що він — друг, порадник, помічник, вчитель, захисник і просто рідна людина.

Як привітати? Тато — людина особлива. А для особливих подарунки мають бути відповідними. Що ж може бути більш оригінальним і цінним, аніж подаруночок, виготовлений руками дитини? Тому пропоную Тобі «ввімкнути» фантазію, згадати усі захоплення Твого татуся і створити щось, ну прямо-таки, шедевральне. Як от: рамка для фотографії, фотоколаж, цікаву гру, плакат, прикрасити його улюблену чашку.

Подарунки для тата можуть відповідати його захопленням: свисток для полювання, тенісні ракетки, новенький м’яч, або захоплююча книга. А може, це буде оригінальна марка (круто, якщо намалюєш її сам — тоді подарунок тату стане ще й ексклюзивним), або остання версія ваших улюблених комп’ютерних гонок?

Серйозним і заклопотаним ідеально підійде щоденник, веселі і життєрадісні залюбки візьмуть із собою в офіс прикольний сувенір, а задумливим мрійникам на День тата можна подарувати оригінальну листівку.

Та якщо у Твого тата, як то кажуть, все є, без сумніву — даруй йому емоції. Разом з мамою запросіть його на заміський пікнік або кінну прогулянку, запропонуйте покататися на атракціонах «з перчиком», або придбайте білети на прем’єру нового блокбастера.

Проте найкращий подарунок для батька — Твої палкі обійми та щира усмішка. Тож збираючись привітати найдорожчу людину в світі зі святом, прихопи з собою хороший настрій. Веселий сміх та затишна домашня атмосфера зроблять День батька незабутнім та подарують безліч приємних спогадів.

Деякі поради та варіанти можливих подарунків і способів їх виготовлення Ти знайдеш в розділі «Умілі ручки».

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Всенародний День Тата

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.