День замовлення подарунків на Новий рік

Час листів Діду Морозу

Новий рік вперто прямує до нас. Здається, ще мить і він міцно-міцно постукає в двері. А разом з ним прийде гарний настрій, хитрий морозець і пустотливий сніжок!.. Я щось забув?.. От забувака!

13 т. 0

А ще подарунки! Як же без них?! У великому червоному мішку Дідусь Мороз везтиме їх з далекої Лапландії через хуртовини і заметілі.

Я чув, що він вже розпочав приймати замовлення на подарунки. Багато хто говорить, що саме 4 грудня потрібно писати листи Діду Морозу зі своїм побажанням новорічного подаруночка. А Ти вже написав йому?

Пошта Діда Мороза або як правильно написати листа Діду Морозу?

Ще маєш час. Але не забудь — в неділю 4 грудня. Хочеш знати, як правильно писати лист Дідусю? Ось мої поради:

1. Того дня, коли збираєшся писати лист, довго не спи. Дідусь Мороз не любить лінивих.

2. Застели ліжечко, вмийся, гарненько поснідай.

3. Зберися з думками. Адже Тобі потрібно прийняти дуже серйозне рішення — вирішити, який подарунок Ти хочеш отримати.

4. Тепер приступай до написання листа: охайно, не поспішаючи, виводячи кожну літеру.

5. Не забудь привітатися і неодмінно будь ввічливим. Дід Мороз неслухняним і невихованим діткам, якщо й дарує подарунки, то в останню чергу.

6. В листі опиши, чому Ти хочеш цей подарунок, як сильно і навіщо він Тобі. Можеш заодно розповісти Дідусеві Морозу про свої успіхи в школі, сім’ю, друзів, братиків та сестричок.

7. Попрощайся і заздалегідь подякуй за подарунок.

8. Поклади лист у конверт і заклей його. Запам’ятай: показувати свій лист і давати його комусь читати — не можна! Це має бути таємницею, Твоєю і Діда Мороза.

9. Залишилося відправити. Раджу Тобі звернутися до спеціалістів у цій справі: мами, тата, бабусі, дідуся або старших сестрички чи братика. Вони неодмінно знають адресу Діда Мороза і відправлять твій лист.

Ну. А потім можеш запастись терпінням і чекати Нового року, наряджати ялинку, робити гірлянди, шити маскарадний костюм. Ще залишилося зовсім трішки!..)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День замовлення подарунків на Новий рік

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.