З Міжнародним днем сім’ї!

З Міжнародним днем сім’ї!

Друже, сьогодні, мабуть, найпрекрасніший та найдружніший день у році — Міжнародний день сім’ї. Це свято було запроваджене в 1993-му й відтоді щороку відзначається 15 травня.

12 т. 0

Сім’я — це основна ланка суспільства, те найважливіше, з чого починається наше життя. Завдяки сім’ї розвивається держава, міцніє благополуччя її народу. Адже ми з Тобою добре знаємо: буде лад у родині — буде й у державі.

А наскільки цікавими та особливими є звичаї у кожній сім’ї! Підкидання куті до стелі на Різдво і зворушлива пісня за родинним столом, лагідне пробудження дітей вербовою гілочкою Вербної Неділі і тиха розмова за розмальовуванням писанок сприяють дружбі та злагоді в оселі.

Сім’я — джерело добра та злагоди, берегиня давніх традицій предків та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює наше життя яскравими фарбами та позитивними емоціями.

Друже, сьогодні неодмінно привітай своїх близьких з Днем сім’ї. Вони напевне про нього забули. А Твій маленький сюрприз, як от родинне фото, листівка, чи солодощі, зроблені своїми руками, приємно здивують та подарують Твоїм найріднішим людям гарний настрій і масу задоволення.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

З Міжнародним днем сім’ї!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.