День замовлень подарунків Діду Морозу

День замовлень подарунків Діду Морозу

Друже, чи бажаєш Ти отримати подаруночок від Діда Мороза до Новорічного свята? Якщо так, тоді мерщій пиши цьому доброму чарівникові лист.

15 т. 2

Чому б не зробити це прямо сьогодні, 4 грудня, у День замовлень подарунків Діду Морозу?)

Сьогоднішнє свято — особливе для всіх дітей, які з нетерпінням чекають Нового року. 300 тисяч електронних листів від дітлахів з України та інших країн СНД надходять 4 грудня на поштову скриньку Діда Мороза.

А колега українського Повелителя зими, Санта-Клаус, отримує близько мільйона листів, уявляєш? Ось чому США вже оголосили про набір добровольців для відповіді на численні прохання малюків, адже поштовим службам нізащо не справитись з мільйонним заметом листів Діду Морозу.

Зазвичай саме 4 грудня у різних куточках планети відкриваються спеціальні поштові установи, які допомагають маленьким користувачам відправити листи з побажанням омріяного подарунку та доставляють їх Сивочолому Бороданю.

Та не лише діти, а й дорослі частенько пишуть листи Діду Морозу. Питання лише в тому, яку адресу вказати на конверті?

Предком нашого улюбленого Діда Мороза вважають східнослов’янського духа холоду на ім’я Трескунов, якого ще називають Студенець або Мороз. За добрі справи та неймовірні дива на початку ІІІ тисячоліття білобородий чарівник отримав власну резиденцію з постійною адресою:

Росія,

Вологодська область,

місто Великий Устюг,

будинок Діда Мороза.

Тож не будемо гаяти часу. Запрошую всіх, хто мріє посидіти на колінах у Діда Мороза та прошепотіти йому на вушко своє заповітне бажання, писати казковому герою листи.

Цікаво, а який подарунок від Діда Мороза бажаєш отримати Ти?

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

День замовлень подарунків Діду Морозу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Alu-avatar

Алина Бровынська

l подякуйте дiдусю Морозу
15-12-2015
Alu-avatar

Алина Бровынська

клас
15-12-2015