Комп’ютерні ігри — мегарозвага ХХІ століття

Комп’ютерні ігри — мегарозвага ХХІ століття

Комп’ютерні ігри вже давно перетворилися зі звичайного підліткового захоплення на повноцінний масовий спорт. Частенько їх фантастичні світи захоплюють настільки, що зовсім втрачаєш відчуття часу. Давай дізнаємось трохи більше про улюблений вид відпочинку ХХІ століття.

15 т. 0

Найпопулярнішими ігровими персонажами світу є Лара Крофт, зірка ігрового серіалу «Розкрадачка гробниць», та сантехнік Маріо, герой славнозвісної відеогри «Брати Маріо».

Загальний тираж ігор з Ларою Крофт, створеною компанією «Core Design», перевершив усі сподівання творців — 15 мільйонів копій. Улюбленець Маріо — дітище фірми «Нінтендо». Разом з братом Луїджі вони прославилися ще й в ролі персонажів трьох мультфільмів та художнього фільму «Супербрати Маріо».

Цікаво, що нині у віртуальні ігри грають не лише діти, але й дорослі. За підрахунками американської асоціації виробників програмного забезпечення і комп’ютерних ігор Entertainment Software Association, середній вік гравця становить 33 роки.

Чи доводилося Тобі, друже, ігри скачати і грати в них до пізнього вечора? Схоже, наступний герой не відривався від захоплюючих баталій ні на мить. Невідомий, проте, очевидно, затятий геймер зареєстрував найбільший світовий рекорд у грі «Pac-Man» — 3 333 360 очок.

Позиції лідера світових продажів серед комп’ютерних ігор надійно утримує «Резидент Івал-2», створена фірмою «Сарсоm Entertainment» в США спеціально для мегапопулярної сьогодні ігрової приставки «PlayStation». Лише за тиждень автори «Резидент Івал-2», заробили більше 19 мільйонів доларів, продавши 380 тисяч копій гри.

Неймовірно, та на створення зубастих ворогів у «Mario» автора надихнув пес, який жив неподалік від будинку Міямото в дитинстві. А що надихає Тебе, друже?

Яка найпопулярніша відеогра? Звичайно ж та, яку завжди можна взяти з собою. «Game Spy», розроблена спеціалістами компанії «Нінтендо», — лідер серед кишенькових ігор.

Теги: Персонажі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Комп’ютерні ігри — мегарозвага ХХІ століття

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.