Подолання комплексів і вікових страхів з лялькою Monster High

Подолання комплексів і вікових страхів з лялькою Monster High

Навколо популярних іграшок серії Monster High не стихають суперечки. Одні пропонують їх заборонити, інші — активно захищають. Кожна сторона наводить купу переконливих аргументів «за» і «проти».

12 т. 0

Не зовсім зрозуміло, чому дорослі хочуть нав'язати дітям свої стереотипи, втиснути їх у власні рамки сприйняття дійсності? Перш ніж критикувати незвичайну іграшку, розгляньмо її уважніше.

Естетика і відчуття смаку

Зовні ми бачимо, що лялька дуже охайна, естетично приваблива — а значить, з її допомогою можна виховати прекрасне відчуття смаку і стилю у підлітка. Підсвідомо іграшка викликає такі бажання:

  • самостійно шити вбрання;
  • розвивати дизайнерські здібності;
  • долучатися до світу моди;
  • самовиражатись.


Персонажі не повинні бути ідеальними

Тепер згадаймо народні казки. У них теж наявні такі герої, як Баба Яга, Кощій Безсмертний, триголові дракони. Казкові чи мультиплікаційні персонажі не навчать дитину нічому поганому. Вони тільки формують правильне сприйняття дуального світу. Якщо батьки беруть активну участь у процесі виховання дитини, то ніяка лялька не зможе змінити її психіку.

Подолання комплексів і вікових страхів з лялькою Monster High

Приймати того, хто відрізняється

Школа Monster High вчить приймати чужу точку зору, не засуджувати людей, які від тебе відрізняються. У деяких персонажів є явні недоліки в зовнішності: опіки, шрами, плями. При цьому вони не позбавлені своєрідної чарівності. У реальному житті теж досить багато людей з дефектами. З допомогою ляльок Monster High дитина усвідомлює, що зовнішність — не головне, долає власні комплекси, набуває здатності приймати людей такими, які вони є.

Як і ляльки Monster High, діти вчаться дружити між собою, незважаючи на розбіжності в думках, рівень добробуту батьків, складні характери, особливості зовнішніх даних. У такі моменти соціальні страхи відступають на другий план. Дитина перестає боятися стати осміяною, відкинутою суспільством.

Подолання страху смерті

Найбільша проблема у молодших підлітків — страх смерті. Їхні чернетки й зошити часто повні малюнків скелетів, цвинтарних хрестів, черепів. Вони намагаються зрозуміти тему смерті, щоб перестати боятися. Знайти інформацію про це явище ніде. Хіба що з постійних репортажів і новин про війни, насильство, що ллються з телеекранів? Школа ляльок

Monster High подає цю тему менш напружено. Коли дитина починає сприймати смерть іронічно, вона долає страх. Тож якщо підлітка чимось зацікавили ляльки Monster High, чому б не придбати їх для гри?

Подолання комплексів і вікових страхів з лялькою Monster High

Теги: Персонажі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подолання комплексів і вікових страхів з лялькою Monster High

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.