​Обираючи свободу, обираємо життя!

​Обираючи свободу, обираємо життя!

Друже, чи знаєш Ти, що таке свобода: коли все можна, і не існує ніяких заборон та обмежень? А от і ні! Пустунчик підготував для Тебе цікаву інформацію для роздумів. Давай поміркуємо над нею разом.

7 762 0

Ще Альберт Камю стверджував, що «свобода — це, в першу чергу, не привілеї, а обов’язки». Свобода людини починається з усвідомлення законів та узгодження з ними власного життя, зі здатності самостійно приймати рішення, усвідомлюючи відповідальність за можливі наслідки, опинившись на роздоріжжі, обирати Свій шлях.

А ще свобода — це право вільно висловлювати думки та погляди, обирати віросповідання та розпоряджатися вільним часом.

А що таке свобода дитини? Вже точно не заборона плакати маленькому хлопчику, бо «ти ж чоловік», не тримання у темній кімнаті під замком за відмову їсти, і не підйом о шостій ранку тільки через те, що у батьків за розкладом йога. І вже зовсім не «англійська з шести місяців», і не примусовий спів на табуретці, бо «слухняні дівчатка поводяться саме так». Погодься, багато дорослих вважають такі дії щирим піклуванням про своє чадо.

Ребенок и мама

Насправді дитяча свобода — це бути приголубленим, коли схочеться, сміятися, коли хочеться, це вільний вибір захоплень, це здоровий сон і право на любов своїх батьків. Адже найбільше щастя малюка — відчувати, що його люблять, цінують і потребують більше від усього на світі.

День свободы Украины

А що таке свобода держави? Мабуть, це здатність незалежно від інших держав обирати шляхи свого розвитку.

22 листопада Україна відзначає важливу дату — День свободи України, заснований третім Президентом України Віктором Ющенком після так званої «помаранчевої» революції.

Саме 22 листопада 2004 року по всій країні почалися мирні протести проти результатів виборів, згідно з якими першість належала Віктору Януковичу. Пікети та мітинги продовжувались кілька місяців і закінчились інавгурацією Ющенка. Він і був ініціатором свята, основна ідея якого в тому, що наша держава за тринадцять років незалежності знайшла свободу лише в 2004-му.

Свобода

Друже! Вітаю Тебе з Днем свободи. Нехай Твої вчинки ніколи не обмежуються волею інших людей. Мирного неба, вільного шляху, щасливої долі.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

7 762 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

​Обираючи свободу, обираємо життя!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.