Смійтеся, на здоров’я!

Смійтеся, на здоров’я!

Друзі, чи встигли ви приберегти кілька жартів для близьких та знайомих? Адже сьогодні День сміху — найвеселіше свято у році, коли просто неможливо не сміятися та не жартувати один над одним.

8 158 0

В жодному календарі цей день не виділений червоним кольором, як святковий, проте в світі 1 квітня по праву вважають днем жартів та веселих розіграшів.

А як же виникло таке незвичайне свято всіх жартівників та веселунів? Версій про походження 1 квітня нині існує безліч. Проте сьогодні я розповім вам одну цікаву легенду, з якою пов’язують виникнення Дня всіх дурнів у Великобританії.

У британському фольклорі появу Дня сміху пов’язують із Готамом — легендарним Містом Дурнів десь у графстві Ноттінгемшир...

За стародавніми переказами, в Англії існував цікавий звичай: якщо король проїжджав будь-якою дорогою країни, вона ставала державною власністю.

Хитрі жителі Готама не бажали віддавати свої землі та вирішили хитрістю відманити короля від їхнього міста. Тож монарх так і не завітав до Готама.

Ох і розсердився король, дізнавшись про таку зухвалу витівку городян! Розлючений, він наказав покарати підступних підданих. Однак, сталося непередбачуване. В’їхавши в Готам королівські посланці побачили, що місцеві займалися дуже дивними справами: хтось намагався спіймати гусака на вудку, хтось палив рибу в річці.

Здивовані гінці доповіли про цю дивину королю, і той вирішив, що городяни — бовдури і не знають, що роблять, а тому й карати їх немає за що. =)

Британці вірять, що саме з того часу і почали святкувати День дурня. До того ж, спочатку це було свято обману багатих бідними. Не дивно, що й донині існує вислів: «Перше квітня — брехня всесвітня!»

Друзі! Вітаю усіх вас із 1 квітня. Радуйте своїми щасливими посмішками рідних та близьких, і нехай у ваших домівках завжди лунають голосний сміх та веселий жарт. Смійтеся на здоров’я, адже хвилина сміху корисна настільки, як і кілограм яблучок :)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 158 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Смійтеся, на здоров’я!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.