Як святкують Новий рік за кордоном

Як святкують Новий рік за кордоном

Друзі! Сьогодні я розкажу вам про традиції святкування Нового року за кордоном. Ох і цікаві ж в іноземців звичаї!

19 т. 0

Читайте далі і неодмінно дізнаєтесь про всі тонкощі святкування Нового року в далеких заморських країнах та сусідніх державах.
Чи святкували ви коли-небудь новорічне свято в купальниках та легких шортах? Ні? А от в Австралії це цілком реально! До австралійців Дід Мороз з’являється не в традиційній шубі, а в… купальному костюмі. Більше того, приїжджає не на санчатах чи лижах, а на новенькому скутері.

В новорічну ніч у цій країні повсюди феєрверки та яскраві вогні. Новий рік жителі Австралії воліють зустрічати не вдома, ана вулицях, пляжах, у ресторанах і кафе. Тому свято проходить шумно і весело!

Таїландці зустрічають Новий рік три рази — в лютому, квітні та січні (1 числа). Свято в Таїланді можна провести на пляжі, милуючись грандіозним вогняним шоу. Першого січня тут прийнято обливати один одного водою.

Наступні три дні тайці ходять у гості і дарують всім подарунки. Тож не дивуйтеся, якщо в Таїланді якийсь загадковий незнайомець подарує вам маленький сувенір — це традиція.

Японці до Нового року запасаються невеликими бамбуковими граблями. «Невже в новорічну ніч усі вони тяжко працюють?» — запитаєте ви. А от і ні. Граблі їм потрібні для того, щоб загрібати щастя.

Друзі, а ви знаєте, що французи страшенно полюбляють солодощі? У новорічний пиріг вони часто запікають біб.

Той, кому дістався такий сюрприз, стає «бобовим королем».

Тому друзі та родичі повинні виконувати його жартівливі забаганки протягом усього новорічного вечора.

Шотландці на Новий рік підпалюють бочки з дьогтем і котять їх вулицями села. Так вони проводжають старий рік іосвітлюють дорогу новому.

Болгари ж в новорічну ніч полюбляють цілуватися, на хвилинку вимикаючи світло рівно о півночі.

Жителі цієї країни мають дуже цікавий звичай. Вони прикрашають палички кизилу червоною ниткою, головками часнику, чорносливом, монетами і горіхами. З цією незвичайною «іграшкою» вони ходять по домівках і б'ють нею господарів по спині, бажаючи щастя та благополуччя.

Новий рік у Панамі — видовище не для слабких духом, а точніше не для «слабовухих». Адже рівно о дванадцятій там здіймається такий крик, що ніякі навушники не врятують. Всі кричать, веселяться, автомобілі сигналять, б'ють дзвони… міста і села перетворюються на суцільний дзвінкий хаос.

Якщо на Новий рік потрапите на Кубу, знайте, що напередодні півночі там усі наповнюють келихи водою, а коли годинник б'є дванадцять, вихлюпують її через відчинені вікна на вулицю. Це означає, що старий рік щасливо закінчився, і кубинці бажають один одному, щоб і Новий був таким же ясним і чистим, немов вода.

Цікаво святкують Новий рік у Непалі. Цієї ночі в душі кожного непальця прокидається справжній піротехнік. Петарди та салюти вони підривають на кожному кроці.

Та і це ще не все! Розмалювавши себе яскравими фарбами, жителі міст влаштовують безліч вогнищ, в яких спалюють старі речі і біди заодно.

Потрапивши у перший день Нового року в Данію, уважно дивіться під ноги! Біля кожного будинку там розбивають посуд, щоб водилися гроші. Що більше у господаря друзів — то більше друзок біля вхідних дверей.

Ось так святкують Новий рік у світі. Бажаєте дізнатися більше? Дивіться, як проходить новорічне свято в інших країнах.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як святкують Новий рік за кордоном

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.