Суджений, прийди мене розчесати!

Суджений, прийди мене розчесати!

12 грудня у школах відбувається щось дивне: усі дівчата бігають з купою маленьких папірців і просять подруг написати на них чоловічі імена. Перед сном вони покладуть їх під подушку, а вранці дістануть один, на якому буде написане ім'я судженого.

14 т. 0

Ось таке сучасне гадання на Андрія: дуже просте, а, проте, все ж овіяне таємницею й особливим приємним та хвилюючим очікуванням. Тоді що вже й казати про справжні, народні ворожіння в цей вечір! Сьогодні я розповім Тобі про багато різних способів дізнатися, що на Тебе чекає на особистому фронті. Раджу уважно прочитати, а потім зібратися разом з подругами і поворожити разом — ви чудово і незабутньо проведете час, пригадавши давні українські традиції!

Ворожіння на День Андрія

Гадання з варениками

На Андрія дівчата готували вареники — і смачно, і поворожити на них можна! Наприклад, ось так: кожна дівчина кладе у ряд свій вареник. Потім до кімнати впускають собаку чи кота. Чию страву тваринка з'їсть першою — та дівчина найшвидше вийде заміж.

А якщо зробити вареники з різними начинками, можна погадати ще й так: кому яка начинка випаде — така й доля чекає.

  • перець — сварки з коханим;
  • копійка — цілий рік будуть водитися гроші;
  • варення — палке кохання;
  • мак — сльози;
  • борошно — велика мука.

Ворожіння на День Андрія

Гадання зі свічками

Кожна дівчина запалює дві свічки. Якщо вони нахиляться одна до одної — це віщує щасливий шлюб. Якщо ж схиляються у різні боки — навпаки.

Ворожіння на День Андрія Первозванного

Яким буде суджений?

Дізнатися можна ось як: поставити на підлозі миску з водою, покласти дзеркальце, поряд насипати трохи пшениці. А потім запустити до кімнати півня! Якщо він одразу ж почне клювати зерно, чоловік буде добрим господарем, якщо в першу чергу нап'ється води — п'яницею, а якщо побіжить до люстерка — ледарем.

Ворожіння на День Андрія Первозванного

Гадання перед сном

У ніч на Андрія дівчина може побачити віщий сон. Тож, по-перше, варто спробувати поспати не там, де завжди. А по-друге — поставити під ліжко миску з водою, накриту дощечкою чи соломинкою (ці предмети символізують річку та місток). Уві сні дівчина має побачити судженого, що переводить її через міст.

Можна зробити й по-іншому: покласти під подушку свій гребінець. А при цьому проказати такі слова: «Суджений, прийди мене розчесати». Якщо дівчині насниться хлопець, який розчісує їй волосся, слід гарненько запам'ятати його зовнішність, адже саме він — її майбутній наречений.

Ворожіння на День Андрія Первозванного

Ось які цікаві українські звичаї, ось як багато різних способів ворожіння на Андрія! Який з них обереш Ти? ;)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Суджений, прийди мене розчесати!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.