День музики

День музики

Мабуть, немає в світі людини, яка б не любила музику. Чарівні нотки класики і блюзу, запальні мотиви поп-музики та рок-н-ролу, шалені звуки панку та важкого металу… Серед різноманіття музичних напрямків кожен обирає свій.

19 т. 0

Та незважаючи на те, що за допомогою музики розважалися ще в стародавні часи, Міжнародний день музикивстановили зовсім недавно — 1 жовтня 1975 року. Тож сьогодні ми відзначаємо 37 річницю свята. Гучні концерти, виступи кращих артистів світу та перли геніальних композиторів — так людство святкує цей День.

Про величезне значення музики в житті суспільства красномовно розповідають древні наскельні малюнки, знайдені в печерах Африки. На них — зображення людей з музичними інструментами. Ми вже ніколи не зможемо почути цієї таємничої музики, та давним-давно вона розважала місцевих жителів, змушувала їх веселитися чи сумувати.

Ще одну цікаву знахідку виявили археологи Китаю. Вони знайшли цілий музей музичних інструментів, створених іще дві тисячі років тому, в епоху династії Хань.

Як сказав колись знаменитий Ромен Роллан, «музика, немов дощ, крапля за краплею просочується в серце і оживляє його». І справді, музика навіює спогади та пробуджує почуття. Любов до життя починається саме з музики.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

День музики

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.