Найкрасивіші села Європи

Найкрасивіші села Європи

У Європі є безліч незвичайних сіл, архітектура та краса яких перевершують навіть пам’ятки найбільших міст. Бажаєш пересвідчитись у цьому на власні очі? Тоді вперед!

12 т. 0

Село Ез, Лазуровий берег Франції

Це мальовниче старовинне село заснували ще фінікійці. Селище назване в честь древньоєгипетської богині Ісіди. Серед такої краси та зелені полюбляли відпочивати найвідоміші люди, як от Ніцше.

Головною родзинкою Ез є Церква грішників Білого братства, збудована в 1306 році, — найстаріша споруда в селі.

Красиві села Європи, фото - село Ез, Франція

Пітільяно, Італія

Це селище часто називають Малим Єрусалимом тільки через те, що більшість тутешніх мешканців — євреї. Старовинні етруські склепи, що збереглися в містечку, служать місцевим винними погребами, а численні архітектурні пам’ятки Середньовіччя приваблюють до села цікавих туристів.

Красиві села Європи, фото - село Пітільяно, Італія

Гальштат, Австрія

Гальштат славиться соляними копальнями та найстарішим на Землі трубопроводом, яким соляний розчин доставляють в містечко Ебензеє. Село вважають одним з найкрасивіших місць у Європі.

Дістатися сюди доволі складно: Гальштат знаходиться високо в горах.

Красиві села Європи, фото - село Гальштат, Австрія

Венген, Швейцарія

Обожнюєш лижі та екстрим? Завітай до селища Венген, що в Бернських Альпах. Дивовижно, але туристів тут у 5-10 разів більше, аніж місцевих жителів. Ще б пак, адже проїхатися стрімголов із гори, відвідати вечори органної музики і театр маріонеток та, звичайно ж, насолодитися божественним заходом сонця мріє чи не кожен шукач пригод та гострих вражень.

Красиві села Європи, фото - село Венген, Швейцарія

Обідуш, Португалія

Селище по праву називають Шоколадною столицею Португалії, адже саме тут розташований знаменитий замок 12 століття Обідуш, відомий своїм смачнючим шоколадом.

Красиві села Європи, фото - село Обідуш, Португалія

Крупе, Бельгія

Долина Валлонія славиться невеличким селом Крупе, оточеним рівчаком з водою. Головним визначним місцем у селі єстаровинний замок та кілька масивних гротів. Нині замок у приватній власності, тож потрапити туди — зась. Але хто ж забороняє милуватися ним здалеку? Неповторні краєвиди села приваблюють до Крупе безліч гостей.

Красиві села Європи, фото - село Крупе, Бельгія

Дейя, о. Мальорка

У крихітному селі Дейя на острові Мальорка від туристів немає відбою. Тут у свій час мешкали англійський поет Роберт Грейвс, поетеса Кларібель Алегрія, письменниця Анаіс Нін.
Нині у популярному селищі діють цілих 20 ресторанів — саме стільки закладів потрібно, аби нагодувати всіх гостей Дейї.

Красиві села Європи, фото - село Дейя, Мальорка

Отуар ,Франція

Ось уже багато років за Отуаром тримається титул найкрасивішого села Франції. Селище дуже древнє, кажуть, йому більше 800 років. Та найкраще збереглися споруди XVI і XVII ст., які дуже мальовничо виглядають на фоні скель, що оточують село.

Красиві села Європи, фото - село Отуар, Франція

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найкрасивіші села Європи

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.