Казкові маршрути: дитячий вікенд у Європі

Казкові маршрути: дитячий вікенд у Європі

Часом так хочеться внести у повсякденне життя трішки магії та перетворити хоча б один день на справжню казку. Для всіх мрійників і любителів фантастичних пригод Пустунчик підготував захоплюючу подорож казковими місцями Європи.

17 т. 0

Мальовничі алеї, парки і статуї родом з дитинства перенесуть Тебе в казковий світ, де Ти обов'язково зустрінеш улюблених героїв і прогуляєшся знайомими вуличками зі сторінок дитячих книг. Готовий до незабутнього вікенду в Європі? Поїхали!

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 1

Німеччина. Слідами братів Грімм

Якщо Тобі пощастить побувати в Німеччині, не забудь проїхатися чарівною «Дорогою казок». Захоплююча подорож перенесе Тебе у фантастичний світ, де за горами, за лісами живуть чарівні феї, відважні лицарі та красуні-принцеси. Дивовижний туристичний маршрут містить більше 60 пунктів, пов'язаних з життям талановитих казкарів братів Грімм і пригодами їх фантастичних героїв.

Подорож казковою дорогою можна розпочати з Ганау — рідного міста братів Грімм, родзинка якого — пам'ятник письменникам і палац ландграфа Ганау, зведений у ХVІІІ столітті.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 2

Місто Швальмштат — батьківщина Червоної Шапочки. Саме сюди її поселили знамениті брати Грімм. Ось чому в містечку проходить безліч захоплюючих фестивалів та виступів на честь загальної улюблениці. Розповідають, що колись червоні головні убори в цьому регіоні були частиною жіночого національного костюма.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 3

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 4

Хофгайсмар вабить туристів руїнами древнього замку Сабабург, у якому, за переказами, сто років в очікуванні принца спала Спляча Красуня.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 5

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 6

Незабутні враження залишить по собі замок Трендельбург, адже він нагадує чарівну історію Рапунцель. Саме з височенної вежі цієї фортеці спускала вона свої розкішні коси.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 7

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 8

Неподалік Сабабурга, в місті Полле гордо стоять руїни замку, де, згідно з казкою братів Грімм, танцювала на балу красуня Попелюшка. Фортеця частково відреставрована і використовується в якості декорацій для карнавалів. У замку досі можна зустріти Попелюшку, її чудесного принца, та ще й приміряти кришталеву туфельку.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 9

Символом міста Геттінген вважається бронзова статуя-фонтан «Дівчинка з гусаком» із казки «Золотий гусак». Здавна існує цікава традиція: випускники місцевого університету (де, між іншим, викладали брати Грімм) повинні розцілувати дівчину, аби збулися всі їхні бажання.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 10

Закінчується «Німецька дорога казок» в місті Бремен. Саме сюди прямували бременські музиканти до зіткнення з розбійниками. Родзинка міста — пам'ятник знаменитим артистам: ослу, собаці, коту і півню, що стоять один на одному. Бронзовим творінням Герхарда Маркса Ти зможеш насолодитися у центрі Бремена, біля ратуші.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 11

Мабуть, щоб помилуватися всією красою німецької «Дороги казок», вікенду не вистачить, адже вона займає близько 600 км.

Швеція. У світі казок Астрід Ліндгрен

Казковий світ Швеції відкривається разом з приголомшливим тематичним парком Астрід Ліндгрен у місті Віммербю. Площа величезного музею — 8 гектарів, але заблукати тут майже неможливо, а от з головою зануритися в неймовірний чарівний світ — запросто.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 12

Особливе захоплення у дітлахів викликає Крихітне містечко — зменшена копія Віммербю часів дитинства письменниці. Маленькі будиночки, таємничі вулички, ліхтарі, лавочки напевно не залишать Тебе байдужим. А заглянувши в віконце чергової хатинки, Ти побачиш знайомі сцени з казок улюбленої шведської письменниці.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 13

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 14

У парку є унікальний атракціон — Дах Карлсона. Щоб розглянути і, головне, випробувати всі її цікавинки на собі, піде не менше години. Безліч дверцят, ходів, лазівок — і все таке цікаве!

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 15

Корабель піратів, експозиції до багатьох казок Астрід, веселощі й танці, всілякі гойдалки і, звичайно ж, спілкування з головною героїнею казки «Пеппа — довга панчоха» — в музеї кожен знайде розвагу до душі.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 16

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 17

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 18

Якщо Ти любиш морські пригоди, поромна переправа — якраз для Тебе.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 19

На території парку кілька театральних майданчиків, кафе, величезний магазин з іграшками і сувенірами та купа інших приємностей для маленького туриста.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 20

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 21

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 22

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 23

Італійська казка. Чарівна подорож у дитинство.

Улюблене місце відпочинку маленьких італійців — Парк Піноккіо у містечку Пеша. Унікальну зелену зону відкрили ще в 1956 році, майстерно поєднавши магію природи і творіння людських рук. З тих пір від туристів тут немає відбою.

Біля входу Тебе зустріне п'ятиметровий Буратіно, який перетворюється на людину.

Цікаво! Спочатку Коллоді зробив кінець казки трагічним: головний герой помирає. Але малюкам не сподобався такий фінал, тому автор змушений був змінити його і зробити Піннокіо хлопчиком.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 24

Найкращі скульптори змагалися, щоб розмістити свої творіння у цьому парку. В результаті маленьких відвідувачів до сих пір радують скупльптура «Піннокіо і фея» Еміліо Греко і мозаїчна композиція Вентура Вентурі.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 25

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 26

Гуляючи мальовничими алеями, Ти неодмінно зустрінеш Буратіно, що катається на каруселі, лисицю і Кота Базиліо, Черепаху і гігантського бронзовуого равлика. А на Полі Чудес Тебе чекає дерево з золотими дукатами.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 27

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 28

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 29

У Парку Піннокіо можна відвідати театр маріонеток і майстерню, де їх створюють. Не можна обійти стороною і «Лабораторію слів і речей». Там у Тебе є прекрасна можливість дізнатися історію походження маріонетки і покататися на незвичайній хмаринці.

Поблизу обителі Піннокіо розташовані дивовижний «Будинок метеликів» та історичний Сад Гарцоні.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 30

Чим здивує Англія?

Посеред Лондона, в Кенсингтонському саду є казкова статуя Пітера Пена. Цікаво, що таємничий пам'ятник з'явився тут, немов за помахом чарівної палички: спочатку відвідувачі не здогадувалися, хто встановив бронзову скульптуру.

Як виявилося пізніше, статую замовив сам автор роману про Пітера Пена — Джеймс Метью Баррі. Письменник планував зробити її ще в 1906-му, та лише в 1912-му він знайшов скульптора та втілив задум у життя. І хоч витівку Баррі назвали саморекламою, толерантні англійці пробачили автора.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 31

Пітер Пен з чарівним ріжком в руках стоїть на стовбурі дерева. А навколо послухати чарівну музику зібралися казкові герої: білочки, ельфи, кролики.

Автор роману не був повністю задоволений роботою майстра. Однак скульптура настільки сподобалася звичайним відвідувачам парку, що дуже скоро стала мегапопулярною, а головний герой у всіх книжках почав нагадувати хлопчика з лондонського парку.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 32

Неможливо приїхати в Лондон і не відвідати місця зйомок легендарного «Гаррі Поттера». Лондонський ринок Леденхолл став декорацією сцен з Косим провулком. Тисячі фанатів з'їжджалися сюди під час зйомок в надії отримати заповітний автограф.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 33

Чорний парк в Бакінгемширі став у фільмі Забороненим лісом, який був розташований недалеко від Хогвартса, вигаданого навчального закладу чарівників. На жаль, зведену тут хатину Геґріда демонтували відразу після закінчення зйомок.

Стародавнє селище Лекок стало майданчиком для сцен у Годриковій долині.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 34

Сцена, в якій юний Гаррі Поттер зрозумів, що може говорити зі зміями, знята в лондонському зоопарку. А на знаменитій платформі 9 ¾ лондонського залізничного вокзалу «Кінгс Крос» в Кемдені мріють сфотографуватися не тільки малюки, а й дорослі шанувальники фільму.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 35

Старовинна Бодліанська бібліотека Оксфордського університету зачарує Тебе величчю і красою. Саме вона стала в кіноепопеї про Гаррі Поттера бібліотекою Хогвартса. А прототипом і місцем зйомок сцен у Великому залі став коледж Крайст-Черч. Неодмінно впиши ці навчальні заклади до списку казкових місць, які неодмінно слід відвідати, подорожуючи Європою.

Найкрасивіші місця Європи для незабутнього дитячого вікенду - фото 36

Друже! Напиши в коментарях, яка з казкових пам'яток Європи Тобі сподобалася найбільше, і куди б Ти з задоволенням вирушив наступного вікенду.


Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Казкові маршрути: дитячий вікенд у Європі

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.