Планета онлайн

Планета онлайн

«До чого ж техніка дійшла!» — з захопленням вигукнеш Ти, дочитавши статтю до кінця. Ще б пак!

26 т. 0

Подивитися на Земну кулю з космосу в режимі реального часу, потрапити до Ніагарського водоспаду, поспостерігати за дикою природою Африки або прогулятися вулицями Нью-Йорку, не відходячи від комп'ютера, — тепер це доступно кожному!

Пропоную захоплюючу навколосвітню подорож за допомогою онлайн-трансляції веб-камер, встановлених у найрізноманітніших куточках планети.

Чи хотів би Ти найближчої миті опинитися на найбільш знаменитому геотермальному курорті світу? Будь-ласка! «Блакитна лагуна» з гарячими джерелами в Ісландії чекає на Тебе!

Дивимось: Блакитна Лагуна

Онлайн веб-камери світу - Блакитна Лагуна

Помилуватися дикою природою Африки: послідкувати за слонами, зебрами, екзотичними птахами — можна за допомогою веб-камери, розташованої поблизу Національного парку Крюгера.

Дивимось: Африка

Онлайн веб-камери світу - Африка

Які плани на вечір? Неймовірно, але Ти маєш унікальну можливість побачити Землю з космосу. Онлайн-трансляція з Міжнародної космічної станції NASA відбувається, тільки поки астронавти сплять — з 20:00 до 8:00 за київським часом. У денний час на сайті NASA видно положення станції на земній орбіті.

Дивимось: Відео Землі з космосу

Онлайн веб-камери світу - Земля з Космосу

Бажаєш побачити, що зараз відбувається в центральній частині Манхеттена у Нью-Йорку? Маєш чудову нагоду! Камера встановлена на перехресті Бродвея та Сьомої авеню. Тож можеш попросити друзів передати Тобі привіт.

Дивимось: Таймс-сквер

Онлайн веб-камери світу - Таймс-сквер

Хто ж не мріє потрапити до Ніагарського водоспаду! Сотні тонн спадаючої води, чарівливий шум і легенький серпанок, немов ранковий туман. Хіба це не прекрасно?

Дивимось: Ніагарський водоспад, США

Онлайн веб-камери світу - Ніагарський водоспад

Ти в захваті від голлівудських кіноакторів та мрієш потрапити до Лос-Анджелеса? Спеціально для Тебе там встановлена веб-камера, що показує знаменитий 14-метровий напис на Гіллівудських пагорбах. Цілодобово! Не пропусти можливості побачити «Голлівуд» :)

Дивимось: Краєвид з Голлівудських пагорбів

Онлайн веб-камери світу - Голлівуд

Запрошую Тебе на одну з найвідоміших вулиць Англії Abbey Road, що назважди пов’язана з групою «The Beatles». Саме тут група записала найкращі свої пісні.

Дивимося: Abbey Road

Онлайн веб-камери світу - Abbey Road

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

26 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Планета онлайн

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.