Цікаві факти про Сонце для дітей

Цікаві факти про Сонце для дітей

Щорічно з 1994 року 3 травня у всьому світі відзначають День Сонця. Ініціатором та організатором цієї події стало Міжнародне товариство сонячної енергії.

71 т. 0

А що Ти знаєш про Сонечко? Якого воно кольору? Яку користь приносить рослинам і тваринам? Як далеко воно від нас?

Давай спробуємо разом відгадати сонячні таємниці.

Запитай своїх друзів, якого кольору Сонце. Відповіді будуть приблизно такими: жовтого, оранжевого. Насправді ж воно біле!

От дивишся на Сонечко — і, здається, що немає нічого яскравішого у цілому Всесвіті. І помиляємось ми! Приблизно15% зірок у галактиці яскравіші, аніж наше Сонце.

Солнце

Більшість із нас говорять, що Сонце не рухомо стоїть на місці, а планети обертаються навколо нього. Це правда, але не зовсім. Сонце обертається навколо центра галактики. Повний оберт воно робить кожні 225-250 мільйонів років.

Цікавий факт, поясненя якому вчені шукають і досі: зовнішній шар Сонця має температуру 1 млн градусів за шкалою Кельвіна, а сама поверхня — лише 6 тисяч градусів.

Солнце

Сонце, а точніше його ультрафіолетове промінняантисептик. Воно вбиває мікроорганізми, які викликають різноманітні інфекції.

Скільки годин має доба? Правильно 24. А чому?.. Треба подякувати древнім єгиптянам. Вони вірили у бога сонця Ра і були переконані, що 12 годин він проводив у підземному царстві, а інші 12 — у небесному.

Солнце

Мабуть, таке явище, як затемнення сонця, Тобі відоме. А чи знаєш Ти, що протягом року їх може бути щонайменше два. Вони ледь помітні, але 1 раз у 200-300 років ми можемо спостерігати повне затемнення Сонця.

Затмение Солнца

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

71 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Цікаві факти про Сонце для дітей

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.