Чарівні тунелі з дерев

Чарівні тунелі з дерев

Дивлячись на ці зелені тунелі, неможливо стримати захоплення. Оце так природа постаралася! Яскраві фарби, неземні аромати і величний вигляд цих казкових пейзажів точно не залишать Тебе байдужим і змусять хоча б на мить затамувати подих.

10 т. 0

Тож давай прогуляємося найкрасивішими та найбільш захоплюючими тунелями з дерев і заодно дізнаємося про них дещо цікаве.

Джакарандова алея, ПАР

Цей прекрасний бузковий тунель знаходиться в Йоганнесбурзі, ПАР, посеред лісу з більш ніж 10-ти мільйонів дерев, посаджених руками людини. Щоб створити таку красу, з Уругваю, Аргентини, Бразилії та Перу привезли 49 видів Джакаранди. У жовтні, коли дерева розцвітають, все навколо покривається ніжними бузковими пелюстками.

Чарівні тунелі з дерев

Тунель кохання, Україна

Якщо Ти невиправний романтик, Тунель любові на заході України якраз для Тебе. За легендою, закоханим парам потрібно проїхати через цей тунель і загадати бажання. Якщо їх любов достатньо сильна і чиста, воно неодмінно здійсниться.

Чарівні тунелі з дерев

Тунель є частиною приватної залізниці, що використовується деревообробним комбінатом поблизу містечка Клевань. Поїзд проходить тунелем три рази в день, тож поквапся придбати квиток.

Вулиця Гонсалу ді Коваль, Бразилія

З 2006 року ця вулиця в місті Порту-Алегрі є частиною історичної, культурної та екологічної спадщини Бразилії. Під склепінням її гігантських Рожевих дерев можна провести цілий день, милуючись чарівною зеленню і насолоджуючись красою тутешніх пейзажів.

Чарівні тунелі з дерев

Тунель осінніх дерев, США

«Оце так краса!» — із захопленням вигукнув я, вперше побачивши цей пейзаж. Від дерев Вермонтського парку в «Ущелині контрабандистів» неможливо відірвати очей. Ще б пак! Адже вони буквально палають всіма барвами осені.

Чарівні тунелі з дерев

Алея буків, Північна Ірландія

Цей таємничий буковий лісочок віком близько 300 років росте поблизу села Армой графства Антрім в Північній Ірландії. Дивовижну алею ще в 18 столітті посадив Джеймс Стюарт, щоб справляти враження на гостей, які під'їжджають до його будинку.

Чарівні тунелі з дерев

Також тут ходить легенда про «Сіру Леді» — примару покоївки, яка жила по сусідству і загинула за загадкових обставин, а нині блукає серед буків.

Бамбуковий тунель, Японія

Цей прохід знаходиться в бамбуковому лісі Сагано неподалік від Кіото. Бамбуковий ліс — одне з найдивовижніших місць в Японії. І не тільки через свою красу, але й через дивовижний звук вітру, який гуляє між бамбуковими заростями. Цей незвичайний звук визнали одним зі 100 найпрекрасніших звуків, що нагадують людям всього світу про Японію.

Чарівні тунелі з дерев

Тунель квітучої вишні, Німеччина

Навесні одна зовсім звичайна, на перший погляд, вуличка в Бонні перетворюється на справжній квітучий рай, наповнений запашними, дивовижними ароматами. Квітучі вишні радують око перехожих близько 10 днів і привертають до себе безліч фотографів.

Чарівні тунелі з дерев

Тунель гліциній, Японія

Гуляючи цим чарівним тунелем, відчуваєш себе важливою королівської персоною. Розкішні кетяги, що нагадують виноград, густо заплітають рослину і утворюють прекрасну квітучу арку. Гліцинії починають цвісти, як тільки відцвітають вишні. Ось тоді-то японці і відзначають Фестиваль гліциній, одне з найбільших свят весни.

Чарівні тунелі з дерев

Тунель дерев Гінкго, Японія

Дерева Гінгко Білоба - одні з найбільш шанованих в Японії. Деякі з цих дерев перенесли атомне бомбардування в Хіросімі. Їх називають «символом надії» або «живими копалинами».

Чарівні тунелі з дерев

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Чарівні тунелі з дерев

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.