Подорож слідами Гаррі Поттера

Подорож слідами Гаррі Поттера

Справжнім фанатам недостатньо серії романів і фільмів про улюбленого героя. У чарівний світ Гаррі Поттера хочеться зануритися повністю! Та як це зробити? Наприклад, вирушити у подорож!

32 т. 1


Поттеріана захоплює!

Книги про легендарного чарівника перечитані вздовж і впоперек, фільми неодноразово переглянуті, а відчуття дивовижі все ще хочеться продовжити... Що ж, це цілком реально! Час збиратися у справжню подорож! Бо хто ж відмовиться на власні очі побачити місця, у яких побував сам Гаррі Поттер?

До речі, тур такими місцями — один із найпопулярніших у Великій Британії! Люди з усього світу їдуть помилуватися красою, яку бачили у фільмах про Гаррі. Приєднаймося до них і ми ;)

Місця, де знімали "Гаррі Поттера"

Вокзал Kings Cross

Це чарівне місце знаходиться у північно-східній частині Лондона. Саме тут Гаррі Поттер знайшов платформу . А тепер біля неї може сфотографуватися кожен охочий турист ;)

Де знімали "Гаррі Поттера" - платформа 9 3/4

Замок Алнвік

Хоча Джоан Роулінг стверджує, що Хоґвартс знаходиться десь у Шотландії, автори фільму про Гаррі Поттера знайшли йому гідну реальну заміну на півночі Англії. Ось він — замок Алнвік у графстві Нортумберленд. Цій будівлі вже понад 700 років!

Місця, де знімали "Гаррі Поттера" - Хогвартс

Оксфордський університет

Навіть той, хто хіба що одним оком бачив якийсь із фільмів про Гаррі Поттера, неодмінно має пригадати, який вигляд має Велика зала Хоґвартсу — саме та, де надвечір горить безліч свічок. Так-так, саме та, де студентів розподіляють по факультетах. Усі сцени з Великою залою знімали у Крайст-Черч — одному з найаристократичніших коледжів Оксфордського університету. Завітавши туди, Ти відчуєш атмосферу Хоґвартсу ;)

Місця, де знімали "Гаррі Поттера" - зал Хогвартсу

Бібліотека Хоґвартсу — місце не менш атмосферне! У фільмі її втіленням стала Бодліанська бібліотека Оксфорду — одна з найстаріших у Європі.

Місця, де знімали "Гаррі Поттера" - бібліотека Хогвартсу

Ринок Ліденхолл

Пам'ятаєш Косий провулок, де чарівники могли придбати усе необхідне їм приладдя? Так от, усі сцени з цією місциною знімалися на території лондонського ринку Ліденхолл, який існує ще з часів середньовіччя.

Місця, де знімали "Гаррі Поттера" - Коса аллея

Селище Лекок у графстві Вілтшир

Ось вона — Ґодрикова долина, дім сімейства Поттерів. Її втіленням у фільмі стало селище Лекок — одна з найстаріших місцин Великої Британії.

Місця, де знімали "Гаррі Поттера" - Годрикова впадина

Музей Гаррі Поттера

Якщо ж Ти — кіноман, обов'язково завітай до музею Гаррі Поттера у Вотфорді — передмісті Лондона. Тут знаходиться кіностудія, яку концерн Warner Bros. перетворив на чарівний світ Гаррі Поттера. Потрапити туди — це все одно, що опинитися по той бік екрану, в улюбленому фільмі, погуляти між декорацій та порозглядати усі милі серцю дрібниці!

Місця, де знімали "Гаррі Поттера" - музей Гаррі Поттера

Ну як, заворожує? Бажаю, щоб уже зовсім скоро Тобі випала можливість побачити це все на власні очі!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

32 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подорож слідами Гаррі Поттера

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Denys-avatar

Денис Лобас

круто!!!!!!!
23-02-2020