Рейтинг популярних дитячих книг

Рейтинг популярних дитячих книг

Кожна книга – це маленький всесвіт, маленьке життя. Іноді цікава історія настільки захоплює, що Тебе ніби на хвилях несе у незвідані простори художнього світу. Дізнайся, які книги здатні заволодіти Твоєю увагою з перших сторінок!

25 т. 0

Серед дитячих книг надзвичайно багато вартих Твоєї уваги. Я постарався обрати найцікавіші серед них.

Льюїс Керролл — «Аліса в Країні Чудес»

Ця книга англійського письменника вже давно вважається класикою дитячої літератури.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг — «Аліса в Країні Чудес»

А розповідає вона ось про що. Жила собі в Англії дівчинка на ймення Аліса Ліддел. Країною на той час правила королева Вікторія, що заборонила рухливі ігри для дітей, аби вони зчиняли менше галасу. Це було нестерпним для непосидючої Аліси. І ось дівчинка, наздоганяючи білого кролика, провалюється у його нору, що сягає майже середини земної кулі. Так розпочинаються неймовірні пригоди Аліси у Країні Чудес. Чеширський кіт, Березневий заєць, Капелюшник — хто знає, кого ще зустріне маленька фантазерка на своєму шляху? ;)

Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Антуан де Сент-Екзюпері був не лише талановитим письменником, а й відважним льотчиком. Він навіть встановив світовий рекорд, перелетівши на маленькому поштовому літаку Атлантичний океан. Та одного разу льотчику все ж не пощастило і він зазнав аварії над Лівійською пустелею. Цілих десять днів йому не вдавалося відремонтуватилітак. Але льотчик не засмучувався, бо ж тут у нього з'явився приятель — маленький пустельний лис. Після цієї пригоди й виник в Антуана де Сент-Екзюпері задум написати історію про Маленького принца.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг - «Маленький принц»

Цікаво, що ілюстрації до твору були виконані самим автором.

Ця казка-притча — справжня енциклопедія доброти для дітей і дорослих. Читай — і Маленький принц навчить Тебе бачити світ серцем.

Джоан Роулінг — серія книг про Гаррі Поттера

Серія із семи романів про Гаррі Поттера перевернула світ фантастичної літератури. За всіма частинами було відзнято фільми, а також розроблено комп'ютерні ігри. Прибуток від них був настільки значним, що тепер Джоан Роулінг займає 602-е місце у рейтингу найбагатших людей світу.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг — серія книг про Гаррі Поттера

Це не дивно, адже пригоди юного чарівника Гаррі та його найкращих друзів Рона Візлі та Герміони Ґрейнджер, що постійно борються зі злом, дійсно захоплюють.
Прочитавши хоча б одну з книг, Ти обов'язково повіриш у магію ;)

Чарльз Діккенс «Пригоди Олівера Твіста»

Це роман про непросте життя головного героя — хлопчика Олівера, що народився у робітничому будинку. Залишившись самотнім і беззахисним, йому довелося зустрітися із жорстокістю суспільства. Разом з Олівером Ти вирушиш на дно кримінального Лондона та дізнаєшся, як йому вдалося вижити серед щоденної небезпеки.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг - «Пригоди Олівера Твіста»

Олівер міг стати лондонським злочинцем, але письменник повчає нас, що світ не без добрих людей: завжди знаходився хтось (як-от, добрий старий Браунлоу, тітонька Розі), хто не давав Оліверу ступити на «хиткий» шлях.

Марк Твен «Янкі із Коннектикуту при дворі короля Артура»

Марк Твен — це письменник, що не вміє писати нудно, тому в його книзі поєдналися фантастика, пародія та життєвий гумор.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг - «Янкі із Коннектикуту при дворі короля Артура»

У творі розповідається про те, як янкі, отримавши удар по голові, потрапив із Коннектикуту кінця ХІХ століття в епоху короля Річарда. Завдяки енергійному американцю лицарі та вельможі, монахи, прекрасні дами долучаються до благ цивілізації. Вони дізнаються, що таке мило, електрика, газети, телеграф та багато іншого. Хто знає, можливо, подорож у часі дійсно можлива? Хотів би я спробувати!

Роальд Дал «Чарлі і шоколадна фабрика»

У рейтингу найпопулярніших дитячих книг чимало таких, що належать перу Роальда Дала — майстра парадоксу. «Чарлі і шоколадна фабрика»— найкраща з тих, що є в його творчому доробку.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг - «Чарлі і шоколадна фабрика»

Казкова повість розповідає нам про бідного хлопчика Чарлі Бакета, який мав радість отримувати подарунок лише раз на рік — на день народження. І завжди це бувмаленький шоколадний батончик.Як же сподівався Чарлі, що саме цього разу він знайде там Золотий квиток на шоколадну фабрику містера Вонки. На жаль, хлопчику не пощастило, але він мав добре серце, і тому з ним трапилася неймовірна пригода. А яка саме, Ти можеш дізнатися, прочитавши книгу або ж переглянувши фільм. Так-так, ця казкова зворушлива історія була двічі екранізована — у 1971 та 2005 роках.

Всеволод Нестайко «Тореадори з Васюківки»

Хто мріє прославитися на весь світ? Хто намагається стати тореадором? Хто будує метро під свинарником та ловить місцевих шпигунів? Це все шибайголова Ява Рень та розважливий Павлуша Завгородній! Ох і люблять же вони різні пригоди, через які обов'язково потрапляють у халепу. Але при цьому хлопчаки залишаються справжніми людьми, зі щирим серцем і готовністю до самопожертви.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг - «Тореадори з Васюківки»

До речі, ця дитяча книга талановитого Всеволода Нестайка перекладена двадцятьма мовами світу та внесена до Почесного списку Г.-К. Андерсена.

Катерина Штанко «Дракони, вперед!»

Катерина Штанко — дитячий графік, але жінка відкрила у собі ще один талант — письменницький. Пригодницько-фантастична повість «Дракони, вперед!» — це її перший твір, написаний легко й цікаво.

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг - «Дракони, вперед!»

Книга розповідає про звичайного київського школяра Михася, що надзвичайно любив біологію та різні експерименти. Один із них закінчився тим, що хлопчик... виростив дракона! Читай книгу та дізнавайся, як круто змінилося життя школяра після такого досліду.

На цьому, звичайно ж, найкращі книги для дітей не закінчуються, але про всі, на жаль, написати не можливо. Сподіваюся, щось із цього рейтингу Тебе зацікавило. Можливо, Ти навіть уже зараз зібрався в бібліотеку ;)


Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

25 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Рейтинг популярних дитячих книг

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.