Як стати генієм зі спінером в руках?

Як стати генієм зі спінером в руках?

Спінери захопили світ. Нова іграшка-антистрес вмить полонила дитячі серця та руки. Ще трохи — й дітлахи відмовляться йти без неї на урок. Аби популярна новинка стала бажаним гостем у класі, ми вигадали декілька способів використати спінер для навчання.

18 т. 0

Покажи цю статтю своєму вчителю, і Твої заняття ніколи не будуть нудними!

Все геніальне — просто!

Покемони ображено помахали ручками, а на зміну їм прийшов новий хіт — спінери. Іграшка, схожа на крихітний вітряк, б’є всі рекорди: лише у квітні 2017-го у світі було продано десятки мільйонів спінерів, а в травні вони наздогнали Дональда Трампа за кількістю пошукових запитів у Google.

Найвідоміші видання вже назвали модну забавку новим тамагочі та сучасним кубиком Рубіка. А в рейтингу сайту Amazon (гіганта з продажів товарів у Мережі) спінери займають 15 позицій серед топ-20 найпопулярніших іграшок планети. І все це попри їхню аж занадто просту конструкцію.

Спінер — невеличкий підшипник, до якого кріпляться деталі з пластмаси або іншого матеріалу.

Як користуватися спінером, зрозуміє навіть малюк: тримаєш пальцями нерухому середню частину і розкручуєш за одне з крил. Ось чому іграшку з задоволенням купують дітям від 0 до 90.


Заборонити не можна дозволити. Чи є користь від спінерів?

Мати спінер — означає бути в тренді. А якщо він ще й з підсвіткою, чотирма променями чи у вигляді зброї Бетмена, не довго й зіркою класу стати. Виробники про користь спінерів кричать у всі рупори:

  • Чудово заспокоюють, допомагають зосередитися, зняти хвилювання.
  • Розвивають дрібну моторику, підвищують чутливість пальців. Особливо корисні для відновлення працездатності рук після травм.
  • Зі спінером в руках час у довжелезній черзі або транспорті пролетить непомітно.

Попередник сучасного спінера, вигаданий у 1993 році американкою Кетрін Хеттінгер, спочатку мав миротворчу функцію. Винахід був націлений вгамувати гіперактивних дітей, скерувавши їх енергію в мирне русло. Проте у 1990-х іграшка так і не стала хітом продажів.

Чого не скажеш про 2017-й, коли верткі «літальні тарілки» стали настільки популярними серед підлітків, що їх вже встигли заборонити у Великобританії та 11 американських штатах. Вчителі вважають, що іграшка відволікає учнів від навчання й аж ніяк не допомагає зосередитися.

Проте ми так просто не здалися і вигадали кілька способів стати краще зі спінером в руках. Як отримати від спінера лише користь: навчитися красномовства, дослідити силу тертя і навіть стати трохи стрункішим — розповідаємо далі.


Спінери допомагають вивчити іноземну?

Майстер слова. За допомогою спінера легко визначити найкращого оратора в класі. Як Тобі ідея розповісти про свою сім’ю, літні канікули чи домашнього улюбленця, доки крутиться спінер (близько трьох хвилин)?

Повторюємо нові слова. Разом з однокласниками накресліть на аркуші коло. Поділіть на сектори та позначте центр. У кожен сектор олівцем впишіть слово з нової теми. На один з променів спінера наклейте стрілочку. По черзі перекладіть слова, на які вкаже спінер, поясніть їхнє значення, використайте в реченні, доберіть синоніми.

На атестацію з усного мовлення замість нових слів вписуємо вивчені теми й розповідаємо ту, яку «обере» спінер.

Спінери і математика: відшукати Піфагора

Щоб стати відомим математиком, потрібно багато вчитися. «А до чого тут спінер?» — запитаєш. Пояснюємо.

Віднімання-додавання. Щоб урок математики перетворився на справжню пригоду, влаштуйте змагання. Скільки прикладів зможе розв’язати кожен учень Твого класу, поки крутиться спінер? А скільки розкручувань спінера вам знадобиться, аби впоратися зі всією вправою?

Під час виконання домашнього завдання дай собі виклик: потренуйся робити розрахунки якнайшвидше, а головне — правильно!


Ознайомлення з теорією ймовірності . Розкресли паперовий круг на сектори, як у «Полі чудес». Зафарбуй або пронумеруй їх. До одного з променів спінера приклей стрілочку зі скотчу. Перевір, чи буде спінер віддавати перевагу якомусь із секторів? Або, можливо, він зупинятиметься на кожному з них однакову кількість разів? Як гадаєш, чи достатньо провести стільки випробувань, скільки секторів у крузі?

Фізика стане цікавішою!

Ефект експериментатора. На уроці фізики спінер теж не стане зайвим. Візьміть спінери різної якості. Розкрутіть. Запишіть час обертання — найімовірніше, він буде різний. Поміркуйте, чому спінери з часом зупиняються? Від чого залежить швидкість і тривалість їх обертання? Яке значення має сила тертя кочення між елементами підшипника та людський фактор? Чи діє на крила спінера сила тяжіння? Попросіть вашого вчителя розповісти про винахідника Фрідріха Фішера та його вклад у вдосконалення підшипників.

Візьміть спінер на фізкультуру!

Естафета. Уявіть, що спінери — це скарби, які швиденько потрібно винести з лігва дракона. Клас ділиться на команди. Кожен учасник долає певну дистанцію зі спінером, лишає «скарб» на іншому боці спортзалу та повертається до команди, передаючи естафету наступному гравцю. Якщо спінер упав — починає спочатку або вибуває з гри. Виграє команда, яка швидше винесе всі скарби зі сховища.

Гра вимагає підготувати багато спінерів, але хіба ж це проблема?)

Йога зі спінером. Втримати рівновагу, стоячи на одній нозі та ще й тримаючи спінер на вказівному пальці, — це вам не жарти. Йога зі спінером тренує витримку, вчить контролювати власне тіло, розвиває координацію рухів. Разом з тренером спробуйте розташувати спінер на тілі під час виконання однієї з асан. Чи втримається він?

Малюємо за допомогою спінера

Універсальний інструмент. Якщо під рукою не знайшлося циркуля, не біда! В нагоді стане спінер. Встав олівець в одне з кілець, прокрути спінер — коло готове! Модна іграшка легко перетвориться і на штамп. Вмочи крила спінера у фарбу та нанеси відбитки на подарункову упаковку або основу листівки.

Трюки зі спінером

Бажаєш вразити всіх навколо оригінальним трюком? Кількість та розмаїття трюків зі спінером вражають, однак почати варто з основ:

  • Розкрути іграшку та втримуй на великому пальці руки. По черзі торкнися нерухомої частини вказівним, великим, середнім, безіменним пальцем та мізинцем. А тоді навпаки.
  • Спробуй передати розкручений спінер з однієї руки в іншу перед собою і за спиною. Намагайся не впустити і не зупинити іграшку.
  • Розкрути спінер та передай його з правої руки в ліву під коліном.

А як щодо того, аби змусити спінер обертатися на незвичайній поверхні — коліні або великому пальці ноги. Трохи зусиль і терпіння — й у Тебе все вийде!

Тренуємо увагу та витримку

Передай далі! Учасники стають в коло. Ведучий розкручує спінер і починає гру. Завдання кожного — передати іграшку сусідові справа так, щоб вона не впала і не зупинилась. Пара, у якої спінер упав або зупинився, вибуває з гри. Переможуть найвитриваліші!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як стати генієм зі спінером в руках?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.